Історії належить не судити, а пояснювати. Історія не суддя, а адвокат.
Бенедетто Кроче, італійський інтелектуал, філософ, політик, історик та літературний критик

«Зброя та безпека-2017»

На ХIV Міжнародній спеціалізованій виставці в Києві представлені зразки сучасного озброєння та військової техніки українських та іноземних виробників
11 жовтня, 2017 - 10:19
ФОТО УНІАН

«У павільйонах і на відкритих майданчиках міжнародного виставкового центру представлені зразки сучасного озброєння, військової техніки та техніки спеціального призначення, засобів захисту, обладнання та багато іншого. У виставці беруть участь та широко представлені наші партнери з країн Європи, Азії, Північної та Південної Америки», — заявив під час відкриття виставки секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр ТУРЧИНОВ, повідомляє «Укрінформ».

Як повідомили у прес-службі ДК «Укроборонпром», концерн продемонструє передові досягнення оборонно-промислового комплексу України, а також підпише стратегічні договори з міжнародними партнерами, які значно поглиблять взаємовигідну військово-технічну співпрацю. Загалом, «Укроборонпром» на виставці представить понад 150 зразків озброєння та військової техніки, з яких кілька десятків — вперше в Україні. Спеціалізована виставка «Зброя та безпека»-2017 триватиме 10—13 жовтня у Міжнародному виставковому центрі.

Іван КАПСАМУН, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments