Це ж велика дурість — хотіти говорити, а не хотіти бути зрозумілим.
Феофан (Єлеазар) Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

Байдужість чи недолугість, або Чим хизуємося?

19 березня, 2010 - 00:00

Нещодавно країна відзначила день народження Тараса Шевченка, а за день до нього ми святкували, пробачте, Міжнародний день, жіночого «мирового пролетариата», що буквально заслонив день 9-го березня.

Прикро усвідомлювати, що день народження великого українського генія й досі знаходиться не на першому місці серед березневих свят.

Ще особливу увагу хочу звернути на те, що майже всі ЗМІ всієї Україні виходять чужою мовою — мовою іншої держави. Канали ТБ також на 90% іншомовні. У Верховної Раді значна частина депутатів говорять російською, а п’ята колона нахабно й цинічно хизується у Верховній Раді червоними прапорами. В інших державах світу такі «недоторкані» сидять за гратами, як зрадники та бандити, адже демократія — це диктатура закону, а не тоталітаризм більшовицького зразка.

І це все було заздалегідь передбачено нашими ворогами. Взяти хоча б те, що в паспортах українських громадян зняли графу в вказанням національності. Що це, як не наслідки геноциду минулих років?

Спочатку ми помилилися з президентом Ющенком, а тепер обрали зросійщеного білоруса із сумнівним минулим.

З 1994 року у нас всі вибори істотно фальсифікуються, і жодні спостерігачі не можуть зрозуміти, як це робиться, бо ми такі є, і тому Європейський Союз для нас недосяжний, а із «медвежих» пазурів насильно ніхто звільняти нас не буде.

Насправді й досі править нами північно-східний сусід, але ми продовжуємо робити вигляд, що живемо в суверенній державі.

Ну, що ж, ми втратили людське обличчя і цим хизуємося!

То ж чи дочекаємося колись позитивних змін з такими поглядами на наше життя?

Григорій ПРОКУДА, Кривий Ріг
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ