Щоб зробити розумний вибір, треба перш за все знати, без чого можна обійтися.
Іммануїл Кант, німецький мислитель, антрополог, письменник, педагог, родоначальник класичної філософії

«День» став першим нашим інформаційним спонсором

Завдяки вам суспільство дізналося про створення та діяльність єдиного в Європі Українського інституту
17 липня, 2015 - 14:29

Вельмишановна Ларисо Олексіївно!

Український інститут у Швеції висловлює Вам як головному редактору всеукраїнської газети «День» та у Вашій особі всьому колективу глибоку повагу і вдячність за висвітлення відкриття й діяльності інституту. Варто зазначити, що саме газета «День» стала першим інформаційним спонсором нашої діяльності, й саме завдяки їй українське суспільство дізналося про створення та діяльність єдиного в Європі Українського інституту.

Хочемо проінформувати, що на сьогоднішній день Український інститут у Швеції — єдина українська культурна інституція, яка представляє Українську державу в EUNIC (Європейська співдружність культурних інституцій).

Серед резонансних заходів, організованих Українським інститутом, були такі: Фестиваль українського кіно, серія концертів української класичної музики, представлення першої книжки про історію України, написаної шведською мовою шведським письменником Пітером Йонсоном, участь у книжковому ярмарку в Гетеборгу тощо.

Прикро констатувати, що в Швеції багато друкованих видань висвітлювали діяльність інституту, а в Україні серед таких видань була лише газета «День». Це свідчить про високий рівень вашого видання. Щиро віримо і сподіваємося на подальшу співпрацю.

З повагою

директор Українського інституту в Швеції Наталя ПАСІЧНИК, заступник директора Анастасія КЛЬОНОВА

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments