Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

«День» вітають

7 березня, 2012 - 00:00

Цілком розуміючи історичний контекст появи свята 8 Березня, ми, однак, не займаємо надто резонерської позиції й щоразу дякуємо тьоті Розі й тьоті Кларі за традицію весняного вшанування жінки. Звісно, ми акцентуємо увагу на елегантній складовій свята, тим паче, що рядки Ліни Василівни Костенко «О, заспівайте дівчині романс! Жінки втомились бути не прекрасними» не втратили актуальності. Тож 8 березня жіноча частина редакції від вітань і подарунків не відмовляється. Понад те, сподіваємося, що з часом концепт свята Жінки розшириться, й рік матиме не один, а принаймні 360 жіночих днів.

Вельмишановна Ларисо Олексіївно!

Сердечно вітаю Вас і весь чарівний творчий жіночий колектив нашого «Дня», світлим розумом і журналістською майстерністю якого твориться кожен його номер, із Міжнародним жіночим днем! Ви щодня докладаєте величезних зусиль й інтелектуальної енергії у видання чудової газети, а тому й результат дуже вагомий — «День» став одним із найавторитетніших видань сучасності. Його з нетерпінням чекають тепер не тільки в Україні, а й у різних куточках світу, щоб отримати якісну і всеохопну аналітичну інформацію про все, чим живе вона сьогодні, якими великими є її надбання упродовж віків у різних галузях людської діяльності, про її значний внесок у розвій європейської цивілізації.

Зичу радості творчості, здійснення нових проектів і задумів, збільшення читацького загалу, міцного здоров’я, родинного тепла і благополуччя!


З пошаною Ваш Георгій ШИБАНОВ, заслужений діяч мистецтв України, смт Чорнухи, Полтавщина

Шановний, дорогий, любий «День»!

Перезимували... З весною вас вітаємо! Зичимо доброго самопочуття, оновлення фізичних та душевних сил. Нехай під весняним сонечком ще вище піднімуться крила вашого натхнення. Кожному особисто бажаємо щастя, здоров’я, успіхів, любові!


З повагою до «Дня» діти війни: Ніна ОПЕРЧУК, Лариса КРУПЧЕНКО, Олена РОЖНЯТОВСЬКА, Людмила ШПАК, Світлана ЖДАН, Емілія КОКУН

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ