Відродження духу народного в діяльності невеликої верхньої верстви залежить від близькості цієї верстви до маси й любові до неї.
Пантелеймон Куліш, український письменник, фольклорист, етнограф, мовознавець, перекладач, критик

Щиро вдячний за серію «Бронебійна публіцистика»

26 жовтня, 2012 - 00:00

Шановна головний редактор газети «День», пані Ларисо!

Щиро вдячний за видання книжок серії «Бронебійна публіцистика». Дуже на часі й особливо актуальна серія.

Давно хотілося прочитати в повному обсязі «Що таке поступ?» Івана Франка, і не тільки це. Раніше такі тексти практично були недоступними. І от з виходом серії за доступною ціною можна познайомитися з колись забороненими текстами, за що Вам і редакції газети доземний уклін. Бажаю ще довгі роки нести людям зерно національної свідомості з надією, що те зерно впаде на добрий ґрунт, проросте, і Ваша праця не буде марною.

Як постійному читачеві й шанувальнику Вашої газети хотілося б у цій серії прочитати і повний текст маніфесту Джузеппе Мадзіні (Мацціні), бо Петро Кононенко у своїй книжці «Національна ідея, нація, націоналізм» (2006 р.) дає лише актуальні й для нас витяги з нього, хоч він свого часу і послужив ідейною основою об’єднання та відродження Італії як держави, і започаткував вислів «італійський П’ємонт», а від нього, у свою чергу, з’явився «український П’ємонт».

З повагою Левко НАЇВНИЙ, Київ

Газета: 
Рубрика: