Корінь демократії в активності громадян, а запорука - в забезпеченні прав людини.
Зеновій Красівський, поет, письменник, громадський та політичний діяч, політв’язень радянських таборів, член Української Гельсінської групи

Такі пісні на часі як ніколи

Щиро вдячна за патріотичний альбом «Укроп» гурту «Гайдамаки»
13 березня, 2015 - 13:56
Такі пісні на часі як ніколи
ФОТО З САЙТА HAYDAMAKY.COM
Такі пісні на часі як ніколи
ФОТО АРТЕМА СЛІПАЧУКА / «День»

Вітаю вас, шановні друзі!

Отримавши від вас чудовий подарунок — патріотичний альбом «Укроп» гурту «Гайдамаки» — не можу змовчати і не подякувати вам.

Слухаючи чудове виконання гурту, я згадала часи своєї юності.

Скільки себе пам’ятаю, я завжди жила з піснею. Мої батьки гарно співали українських пісень. Завдяки їм я на все життя закохалася в нашу народну українську пісню. Мені Господь подарував абсолютний слух (за словами фахівців), пристойний голос і я з юних літ дуже любила співати. У моєму репертуарі були й популярні на той час естрадні пісні.

Мені доводилось не раз виступати на сцені Жовтневого палацу міста Києва. Це для мене була найбільша аудиторія слухачів, у котрих я мала певний успіх.

На мої молоді роки випало щастя почути і закохатися у знаменитий і популярний на весь світ музичний рок-гурт Британії «Бітлз», неперевершена майстерність якого полонила мене і молодь мого покоління...

Ось такі спогади розбудило в мені вишукане, витончене виконання гуртом «Гайдамаки» пісень «Їхав козак на війноньку» та «Ой віє вітер». Оригінальним їх виконанням, у новому, як на мене, стилі Коzаk-rосk, не тільки не втрачено первинної гармонії мелодії народних пісень, а навіть збагачено новими цікавими, неочікуваними фарбами.

І за це я щиро вдячна гурту «Гайдамаки».

А авторські пісні мене вразили своїми текстами, своїм «розумним словом» (за словами О. Ярмоли), що породжує у слухача глибокі роздуми і патріотичні почуття, робить його достойним громадянином рідної землі та свого народу.

Це абсолютна протилежність попсі, в основному російській, яка заполонила ефір України, і отруює, вимиває мізки нашої молоді своєю бездуховною порожнечею. Спустошує їхні серця і душі...

Окремо хочу сказати про пісню «Укроп».

Це надзвичайно щира патріотична пісня і в словах, і в сучасних ритмах, що піднімають дух бійця в боротьбі з ворогом на рівні казкових здібностей улюбленого нашим народом козака Мамая. А він умів, як пам’ятаєте, розлити річку перед ворогом, підняти непідступну вогненну стіну, поставити на його шляху непролазний ліс і завжди виходив переможцем.

Таке несподіване, чудове враження справила на мене сила цієї пісні.

Впевнена, що ці пісні необхідно використовувати в школах під час проведення уроків патріотичного виховання наших дітей. Вони зараз на часі як ніколи!!!

І я щиро бажаю гурту «Гайдамаки» наснаги, нових творчих задумів і здобутків, успіхів і перемог.

З повагою і вдячністю Валентина ЛИТВИНОВА

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments