Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

Макрон призначив прем’єром консерватора

16 травня, 2017 - 10:33
ФОТО РЕЙТЕР

Новий президент Франції, центрист Еммануель Макрон учора  призначив консерватора з партії «Республіканці» Едуара Філіппа прем’єр-міністром. Цей крок став безпрецедентним для П’ятої республіки, де глави держави ставили на чолі урядів своїх політичних соратників, передає інформагенція Reuters. Макрон очолює рух «Вперед!», нещодавно перейменований на «Республіка в русі».

46-річний Філіпп — депутат Національних зборів, мер портового міста Гавр у Нормандії, зазначає агентство новин AP. Випускник школи в німецькому Бонні та паризького Інституту політичних досліджень Science Po, він належить до поміркованого крила правоцентристських «Республіканців». Тривалий час Філіпп був близький до Алена Жюппе, який у листопаді 2016 року посів друге місце у праймеріз республіканців. Його призначення має врівноважити лівоцентристів у команді Макрона, який обіцяв покласти край традиційному поділу політичних сил на ліві та праві.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments