Обирати собі уряд має право лише той народ, який постійно знаходиться в курсі того, що відбувається.
Томас Джефферсон, видатний політичний діяч, дипломат і філософ епохи Просвітництва, один з авторів Декларації незалежності США, 3-й президент США в 1801-1809 роках

Не модно...

8 травня, 2018 - 10:08
ФОТО З FACEBOOK-СТОРІНКИ ВАХТАНГА КІПІАНІ

Російська пропаганда не тільки нав’язує Європі своє трактування історії. Не тільки педалює «почуття провини» європейців. Вона жадає індульгенції. За Крим, за Донбас... І коли ми мовчимо, це зміцнює Кремль у впевненості, що будь-яку індульгенцію можна купити.

У «ФБ» на сторінці Вахтанга Кіпіані з’явилося фото з цілком резонним коментарем. «Ось що буває, коли велика, прекрасна і культурна Європа не засудила комунізму. Німецька компанія Adidas не ризикне випустити футболку та плаття з символікою нацистської держави, а з гербом і назвою комуністичної, яка так само вбила мільйони людей, — легко. Литва уже заявила протест. Думаю, що Україна мала б теж це зробити».

Нам здається, цілком актуально. Особливо, коли Росія напередодні 9 травня влаштовує «шабаш» по всьому світу, перетворюючи пам’ять про загиблих у роки Другої світової війни на пряму загрозу.

Ганна ШЕРЕМЕТ, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments