Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

Під час демонстрації проти міграційного пакту ООН у Брюсселі затримано 70 осіб

18 грудня, 2018 - 10:32
ФОТО РЕЙТЕР

Поліція у Брюсселі застосувала сльозогінний газ та водомет, щоб припинити насильство після демонстрації проти міграційного пакту ООН у неділю, 16 грудня. До таких заходів правоохоронці вдалися після того, як від 300 до 400 демонстрантів почали жбурляти каміння та інші предмети в будівлю Єврокомісії, повідомляє агенція dpa з посиланням на місцеву агенцію Belga.

Мер Брюсселя Філіп Клоуз заявив, що за пошкодження майна поліція заарештувала 69 людей. Як повідомляється, під вечір неділі ситуація у Брюсселі стабілізувалася. Загалом же в марші, за даними поліції, взяли участь близько 5,5 тис. осіб. Як зазначає Belga, учасники організованого правими та правоекстремістськими фламандськими групами маршу виступали за пріоритет для «власного народу», закриття кордонів та вимагали відставки прем’єр-міністра Бельгії Шарля Мішеля.

У цей же час прибічники лівих сил організували у Брюсселі альтернативну демонстрацію, яка відбувалася за кілька кілометрів. Акція зібрала близько тисячі учасників і, за словами брюссельського мера, пройшла без інцидентів.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments