Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

13 нагород!

Українські юніори вдало виступили на чемпіонаті Європи з боротьби
10 червня, 2019 - 17:10
ФОТО НАДАНО АСОЦІАЦІЄЮ СПОРТИВНОЇ БОРОТЬБИ УКРАЇНИ

В іспанському місті Понтеведра завершився розіграш нагород юніорського чемпіонату Європи з боротьби. За підсумками змагань у скарбничці збірної України — 13 нагород, повідомляє dsmsu.gov.ua.

Традиційно першими боротьбу за медалі розпочали представники греко-римського стилю. Віце-чемпіоном Європи серед спортсменів вагової категорії 82 кг став Віталій Андрійович.

Ще два «срібла» до активу збірної здобули борці-вільники Олександр Євсєєнко (61 кг) та Юрій Ідзінський (125 кг). Каміль Карімов (57 кг), Демід Караченко (86 кг) і Данило Стасюк (97 кг) стали бронзовими призерами першості.

Найбільше нагород здобули юніорки. Титул чемпіонки Європи серед спортсменок 57 кг завоювала Аліна Акобія. На рахунку Анастасії Лавренчук (65 кг) «срібло» чемпіонату. На третю сходинку першості піднялися: Марія Винник (50 кг), Вероніка Рябоволова (59 кг), Катерина Зелених (62 кг), Анастасія Лавренчук (65 кг), Христина Малявка (68 кг) та Романа Вовчак (третє місце).


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ