Треба за всяку ціну обминати ...широкі, розкриті двері і шукати правдивої великої брами, над якою віють непідроблені, неперелицьовані прапори нашого духу
Олена Теліга, українська поетеса, публіцистка, літературний критик, діячка ОУН

1613 медалей за півроку

Вибороли українські спортсмени з олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видів спорту
17 липня, 2018 - 17:09
ФОТО REUTERS

Український спорт вищих досягнень демонструє гарні результати виступів на найбільш престижних офіційних міжнародних змаганнях Європи та світу.

В першому півріччі цього українські спортсмени з олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видів спорту здобули 1613 високі нагороди. З них: 643 золоті медалі, 513 — срібні, 457 — бронзові, повідомляє www.kmu.gov.ua.

«Кожний успішний виступ, кожна здобута нагорода, незалежно від кількості медалей та видів спорту — це одна українська перемога на всіх. Вдячний спортсменам, тренерам, лікарям штатних збірних, команді Мінмолодьспорту, федераціям, НОК України, Спорткомітету, НКСІУ — всім, хто працює на досягнення високих спортивних результатів та гідне представлення України в світі», — наголосив міністр молоді та спорту Ігор ЖДАНОВ.

У січні — червні 2018 року спортсмени національної збірної команди з олімпійських видів спорту взяли участь у 430 міжнародних змаганнях. Зокрема, в ХХІІІ зимових Олімпійських іграх, шести чемпіонатах світу, тридцяти дев’яти чемпіонатах Європи, трьох Кубках світу та Кубку Європи. Вони вибороли 191 нагороду: 42 золоті, 59 срібних і 90 бронзових медалей. Національна збірна команда України з неолімпійських видів спорту у першому півріччі 2018 року взяла участь у 126 офіційних міжнародних змаганнях. Було завойовано 1057 нагород різного ґатунку. З них: 464 золотих, 346 срібних, 247 бронзових медалей.

Українські паралімпійці з початку року взяли участь у 58 міжнародних змаганнях, саме, у ХІІ зимових Паралімпійських іграх; 4 чемпіонатах світу, 12 чемпіонатах Європи, 13 кубках світу, 1 кубку Європи та 27 міжнародних турнірах. Національна паралімпійська збірна команда України виборола 365 високих нагород, з яких — 137 золотих, 108 срібних та 120 бронзових медалей.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments