«Будемо знову грати лише на перемогу»

Збірна України з гандболу в Києві здобула впевнену перемогу у матчі відбору до чемпіонату Європи-2020
11 квітня, 19:48
ФОТО НАДАНО ФЕДЕРАЦІЄЮ ГАНДБОЛУ УКРАЇНИ

Уперше за більш ніж за три роки Київ приймав поєдинок чоловічої національної команди, матч зі збірною Фарерських островів. Усе вийшло якнайкраще: на гру прийшло чимало глядачів, які побачили яскраве шоу, повідомляє Федерація гандболу України на офіційному сайті handball.net.ua. Збірна України впоралась із проблемами на старті гри, після чого заволоділа ініціативою і зуміла відірватись у рахунку вже в першому таймі, а після перерви збільшила свою перевагу. Українці виграли 30:19. Павло Гурковський, гравець збірної України, після матчу поділився: «Далі на нас чекає серйозний матч на виїзді. Будемо готуватись, розбирати наші помилки і знову грати лише на перемогу». 13 квітня в Копенгагені відбудеться виїзний матч проти Фарерських островів. Але вирішальними стануть заключні тури відбірної стадії у червні.