«Динамо» повертається з Кіпру

30 січня, 00:00

Напередодні кияни в контрольному матчі переграли московських одноклубників — 1:0. У складі українського чемпіона на поле вийшли: Шовковський, Лужний (Кирюхін, 80), Головко, Ващук, Каладзе, Хацкевич (Кардаш, 46), Гусин, Коновалов (Косовський, 46), Белькевич, Герасименко (Шевченко, 46), Ребров.

Як розповів по телефону один із тренерів київського «Динамо» Анатолій Пузач, гра проходила в гострій боротьбі з обох боків, але з перевагою киян, особливо в другому таймі. Гол став логічним завершенням постійного нагнітання українцями ігрового темпу. На 80-й хвилині, вдало протаранивши лівий фланг, Василь Кардаш зробив простріл на ближній кут воротарського майданчика, й Андрій Гусин у падінні — головою вразив ворота москвичів. Потрібно зазначити, що на Кіпрі Гусин забив три м’ячі — по одному в кожному зіграному матчі.