Україно, дозволь мені серед твого безголов'я головою тривожною прорости!..
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч, критик часів радянської епохи

Досвід проти молодості

Чи відбудеться бій між Флойдом Мейвейзером і Конором МакГерегором?
20 березня, 2017 - 11:20

Новини зі світу боксу починають... розігрівати любителів спорту. Ще не названа дата бою між Флойдом Мейвейзером та чемпіоном UFC у легкій вазі Конором МакГерегором, але інтерес до можливої події зростає з кожним коментарем бійців. Якщо бій відбудеться, він може стати найбільшою PPV-подією.

Мейвейзер заявив, що офіційно виходить з пенсії заради цього бою і квапить з датою проведення спарингу. У МакГрегора офіційно відпустка. Його подруга готується до пологів, імовірно, в травні, і він береже її психіку, давши їй обіцянку не проводити боїв на час її вагітності. Те, що бій відбудеться, ніхто не сумнівається. Занадто багато коментарів звучить із таборів обох бійців, як завжди присмачених міцними висловлюваннями. Уже під цей бій, як повідомляє Flocombat, спеціально зарезервована T-Mobile арена. Більшість фахівців не вірять у перемогу МакГрегора, мовляв, він хороший шоумен, але в боксі він не має такого величезного досвіду, як Мейвейзер. Нагадаємо, що Мейвейзер не програв у своїй кар'єрі жодного бою. Був визнаний найкращим боксером року за версією BWAA (2007.2013.2015), мав безліч титулів у різних категоріях, володар поясів WBC, WBA, IBF, IBO. На тлі такого титулованого суперника Конор МакГрегор не виглядає блідо. Ірландський боєць змішаних бойових мистецтв виступає під егідою UFC у напівлегкій ваговій категорії. Чинний чемпіон UFC у легкій вазі. Рейтинг SHERDOG ставить МакГрегора на перше місце в напівлегкій вазі і на восьме у списку кращих бійців незалежно від вагової категорії.

Як би там не було, а майбутній поєдинок двох зірок - сьогодні одна з головних тем у світових спортивних ЗМІ.

Борис БОЄР
Рубрика: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments