Два «золота», два рекорди

Українська команда успішно стартувала на Всесвітній літній Універсіаді-2017
22 серпня, 12:14
ФОТО REUTERS

Призер чемпіонату світу з плавання Андрій Говоров приніс Україні друге «золото» на XXIX Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї (Тайвань). Український плавець з результатом 20,90 секунди переміг у фіналі 50-метрівки батерфляєм, побивши 8-річний рекорд всесвітніх універсіад кенійця Джейсона Дунфорда (23,02), повідомляє Укрінформ. «Срібло» дісталося росіянину Андрію Жилкіну (23,40), «бронза» — українцю Андрію Хлопцову і бразильцю Енріке де Соуза Мартінсу, які показали однаковий час (23.54).

Нагадаємо, що перше «золото» на Універсіаді-2017 для нашої команди виборов також плавець — Михайло Романчук переміг напередодні у запливі на 400 метрів вільним стилем. 21-річний українець встановив рекорд універсіади, подолавши дистанцію за 3  хвилини і 45,96 секунд. Загалом на момент здачі номера до друку в активі збірної України вже 7 нагород — 2        золоті, 2 срібні та 3 бронзові. Всесвітня Універсіада триватиме до 30 серпня.

Delimiter 468x90 ad place