Істина - пробний камінь самої себе та брехні.
Бенедикт Спіноза, нідерландський філософ, науковець, політичний та релігійний мислитель

Iграшка, яка робить світ доступнішим

Британець створив гаджет, щоб допомогти сестрі з інвалідністю
23 серпня, 2018 - 10:43
ФОТО РЕЙТЕР

Джесс Сірл з Лондона має церебральний параліч, тому їй завжди було складно користуватися портативними пристроями або ігровими консолями. Як дівчина розповіла агенції Reuters, вона не надто користувалась такими гаджетами, шукаючи інші способи спілкування.  Біллі Сірл, брат Джесс, на останньому році навчання у школі дизайну Лафборо створив контролер у формі кулі, щоб допомогти людям з особливими потребами покращити спритність. Хлопець назвав пристрій Mylo, з відсилкою до слово «миля» — саме таку відстань він пройшов заради благодійності 2016 року. Як зазначає Reuters, Біллі сподівається, що контролер одного дня зробить гаджети та ігри більш доступними для людей з особливими потребами, а також допоможе розвинути м’язи та рухи. «Ідея у тому, що Mylo може бути системою професійної терапії, тоді як це веселе, цікаве заняття», — цитує розробника пристрою Reuters.

Прототип, надрукований на 3D-принтері, підключається до смартфона або планшета через Bluetooth, а також має кілька датчиків. Біллі створив кілька ігрових концептів, які можуть допомогти людям з інвалідністю зміцнити певні м’язи. Так, Mylo має елемент, що дозволяє імітувати дії при відкручуванні кришки банки або повороті дверної ручки.

Сама Джесс Сірл, коли пограла з Mylo близько півгодини, зізналась, що контролер відкрив для неї більше можливостей. Біллі Сірл наразі шукає потенційних інвесторів, які б допомогли йому розвинути свій прототип у готовому продукті.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments