Корінь демократії в активності громадян, а запорука - в забезпеченні прав людини.
Зеновій Красівський, поет, письменник, громадський та політичний діяч, політв’язень радянських таборів, член Української Гельсінської групи

Легендарний клуб НБА поповнився гравцем із України

Святослав МИХАЙЛЮК зіграв перший матч за баскетбольну команду «Лос-Анджелес Лейкерс»
5 липня, 2018 - 11:40
ФОТО З САЙТА NBA.COM

Баскетболіст виступав за університетський клуб «Канзас» та був обраний «озерниками» на драфті під 47-м номером. Це історичний момент, адже до цього моменту жоден українець не брав участі в матчах за команду «Лос-Анджелес Лейкерс».

Українець вразив генерального менеджера клубу. «Михайлюк — один із кращих шутерів (гравець, що спеціалізується на трьохочкових кидках), яких ми переглядали перед драфтом у цьому році. Він крутий хлопець», — сказав Роб Пелінка офіційному сайту НБА.

Наразі українському народу є чим пишатися — вже в першому матчі Святослав вразив фанатів, набравши 15 очок. На жаль, це не допомогло його команді перемогти. Вікторію святкував клуб «Сакраменто Кінгз» з рахунком 98:93.

Нагадаємо, що Святослав народився в Черкасах. Iз 2012 до 2014 року виступав у складі «Черкаських Мавп», після чого отримав запрошення від Канзаського університету, де почав виступати за місцеву баскетбольну команду.

Владислава ШЕВЧЕНКО, Літня школа журналістики «Дня»-2018
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments