Найніжніші рослини прокладають собі шлях через найжорсткішу землю, через тріщини скель. Так і доброта. Який клин, який молот, який таран може зрівнятися з силою доброї, щирого людини! Ніщо не може протистояти йому.
Генрі Девід Торо, американський письменник, мислитель, натураліст, громадський діяч

Leica побила рекорд

На аукціоні у Відні продано один із перших фотоапаратів цієї фірми за сенсаційні 2,4 мільйона євро
13 березня, 2018 - 09:53
НА ФОТО: ЗАСНОВНИК ГАЛЕРЕЇ WESTLICHT ПІТЕР КОЛЕН ДИВИТЬСЯ НА КАМЕРУ LEICA 0 СЕРІЇ У СВОЇЙ ГАЛЕРЕЇ У ВІДНІ / ФОТО РЕЙТЕР

На аукціоні у Відні продали один із перших фотоапаратів фірми Leica за 2,4 мільйона євро. Про це повідомляє прес-служба аукціонного будинку WestLicht. Це камера Leica, номер 122, що була виготовлена 1923 року в складі пілотної серії з 25 камер. Зазначається, що покупцем став приватний колекціонер з Азії.

До речі, у нещодавно відкритому у Вінниці Музеї історії фотографії також є Leica — проте 1930 року випуску. Про нього, нагадаємо, йшлося в одному з випусків глянцевого журналу «Маршрут №1» — «Фото-Синтез», який кожен охочий може замовити за адресою https://day.kyiv.ua/uk/library/books/marshrut-no1-vypusk-59-foto-syntez. А найсвіжіший випуск цього видання, нагадаємо, присвячений темі «Ретро» і теж доступний для любителів раритетів за посиланням https://day.kyiv.ua/uk/library/books/marshrut-no1-vypusk-62-retro.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ