Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Марина Бех-Романчук і Владислав Мазур

Визнані найкращими легкоатлеткою й легкоатлетом березня в Україні
7 квітня, 2021 - 21:19
ФОТО REUTERS

Березень видався насиченим на легкоатлетичні події. Чемпіонат Європи в приміщенні, зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби, відкритий зимовий чемпіонат Туреччини зі спортивної ходьби, перший етап Кубка України з метань, командний чемпіонат України з кросу, Battle Mile... Тож обирати трійки претендентів на звання легкоатлета й легкоатлетки місяця було з кого, ідеться на офіційному сайті Федерації легкої атлетики України. 

«Марина Бех-Романчук і Ярослава Магучіх та Владислав Мазур і Мар’ян Закальницький ішли нога в ногу, проте перевага все ж була на боці стрибунів у довжину», — зазначається в повідомленні. 

Марина Бех-Романчук стала чемпіонкою Європи в приміщенні зі стрибків у довжину на той момент з першим, а на сьогодні з другим результатом сезону в світі (6.92 м).

Владислав Мазур до заключної спроби йшов у першій трійці і лише шостим стрибком суперник відсунув його на четверту сходинку чемпіонату Європи в приміщенні. Проте українець зумів встановити особистий рекорд, показавши у Торуні солідні 8.14 метрів.

Нагадаємо, що голосування відбувалося у трьох категоріях: серед представників ЗМІ, експертів (Рада ФЛАУ) і вболівальників. Кожна категорія голосів враховувалася як третина від усіх голосів.

Рубрика: