Мова росте елементарно, разом з душею народу
Іван Франко, видатний український письменник, поет, публіцист

На велосипеді – з шиком!

У Києві пройшов традиційний і дуже елегантний заїзд для дівчат
16 липня, 2018 - 17:13

Понад 500 осіб зареєструвалися на велопарад Kyiv Cycle Chiс, який організовує Асоціація велосипедистів Києва. Учасниці — не лише дівчата, а й хлопці — стартували біля Національної опери. Два маршрути на вибір — на сім і десять кілометрів, а потім фініш на Пейзажній алеї, з пікніком і виступами джазових музикантів.

Мета заходу — показати, що в Україні є запит на велокультуру, що їзда на велосипеді — це зручно, легко, естетично і безпечно. «Ми проводимо підрахунок велосипедистів, за яким визначили, що дівчат на дорогах Києва дуже мало, від 15 до 21%, що демонструє рівень безпеки і популярність велокультури, — розповідають в Асоціації велосипедистів Києва. Дівчата бояться виїздити, почуваються невпевнено. І ця акція створена, щоб надихати, щоб дозволити розслабитись у компанії і навчитись їздити дорогою за правилами».

Фоторепортаж

У концепцію акції Kyiv Cycle Chic закладено використання стилю велошик. Чимало учасниць вбрались у строкаті сукні і капелюшки, дехто підібрав образи у вінтажному стилі. Людмила Дорош говорить, притримуючи велосипед, прикрашений жовтими квітами: «Мій велосипед так виглядає щодня. Вдягаюсь я теж завжди яскраво, так, щоб мене бачили. У моєму районі мене всі знають, усміхаються, вітаються».

«Жінка на велосипеді у Києві — велика рідкість, але це дуже красиво, — стверджує учасник велопараду Іван. — Думаю, після таких заходів дівчат на велосипедах побільшає. Добре було б, щоб вони становили половину від усіх велосипедистів міста, а не так, як сьогодні. З іншого боку, на дорогах у нас не зовсім безпечно. Але кататись можна і на набережній або в парку, головне — бажання».

Анастасія КОРОЛЬ, Літня школа журналістики «Дня»-2018, фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments