Ніхто так не шанує нашої свободи як Бог. Але ми не маємо відваги бути вільними. Бо бути вільними – це бути відповідальними.
Любомир Гузар, український релігійний діяч, патріарх-предстоятель Української Греко-Католицької Церкви (2001—2011)

Особистий рекорд Даяни Ястремської

В оновленому рейтингу WTА українська тенісистка піднялася на 34-те місце
4 лютого, 2019 - 19:39
ФОТО З САЙТА WTATENNIS.COM

Жіноча тенісна асоціація (WTА) у понеділок, 4 лютого, опублікувала оновлений рейтинг найкращих тенісисток світу. У першій сотні світової класифікації три українські тенісистки, повідомляє www.sportonline.ua. Еліна Світоліна, як і раніше, на сьомому місці. Леся Цуренко зберегла 24-ту позицію. Даяна Ястремська після перемоги на турнірі Toyota Thailand Open піднялася на 13 пунктів і тепер посідає 34-те місце, що є її особистим рекордом.

Місця в другій сотні світової класифікації займають чотири українки. Катерина Козлова втратила 31 пункт і опустилася до другої сотні рейтингу на 126-й рядок. Чотири пункти втратила Ангеліна Калініна (131-ша), на п’ять піднялася Катаріна Завацька (177). Марта Костюк втратила 40 позицій і опустилася на 195-те місце.

У Топ-10 світового рейтингу відбулася одна перестановка. Білоруска Аріна Соболенко стала дев’ятою ракеткою світу, змістивши на 10-те місце данку Кароліну Вожняцьки. Очолює світовий рейтинг японка Наомі Осака, випереджаючи чешку Петру Квітову на 1110 очок.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ