Попереду – складний бій

Ілля Марченко вийшов до другого кола тенісного турніру в Марселі
22 лютого, 09:55
ФОТО РЕЙТЕР

У Марселі (Франція) на турнірі категорії ATP250 — Open 13 Provence із призовим фондом €620,660 відбулися матчі першого кола. 93-я ракетка світу, 29-річний українець Ілля Марченко вийшов до другого кола після перемоги над 19-річним росіянином Андрієм Рубльовим, посідаючи у світовому рейтингу 111-ту позицію, з рахунком 6:1, 7:6(6), повідомляє www.sportonline.uа.

Тенісисти грали 1 годину 36 хвилин. Марченко зробив чотири брейки і поступився однією своєю подачею. На рахунку Іллі шість ейсів і три подвійні помилки, а Рубльов п’ять разів подав навиліт і двічі помилився на подачі. Між собою тенісисти грали вперше.

За вихід до чвертьфіналу турніру Марченко має змагатися з 11-ю ракеткою світу, 31-річним французом Жо-Вілфрідом Цонгою, який посіяний під другим номером і перше коло пропускає. Раніше Марченко і Цонга зустрічалися один раз, і тоді сильнішим був француз.