Рекорд Андрія Говорова

Українець став чемпіоном Європи з плавання батерфляєм на 50 м
08 серпня, 17:07
ФОТО REUTERS

У Глазго (Шотландія) продовжується чемпіонат Європи з водних видів спорту. 26-річний українець Андрій Говоров у вівторок став чемпіоном Європи з плавання батерфляєм на 50 м, пропливши дистанцію з рекордом чемпіонатів Європи — 22,48 секунди і поліпшивши на 0,25 секунди своє досягнення, встановлене в Лондоні у травні 2016 року, повідомляє www.sportonline.ua. Срібним призером став британець Бенжамін Проуд, програвши українцеві 0,30 секунди. «Бронзу» взяв росіянин Олег Костін (22,97). Для українських плавців це третя медаль на  цьому чемпіонаті Європи. Раніше Михайло Романчук виграв «золото» на 400 м і «срібло» на 1500 м вільним стилем.

У медальній скарбничці збірної України  станом на ранок 8 серпня нараховується 18 медалей — 6 золотих (2 — плавання, 1 — синхронне плавання, 1 — велоспорт, 1 — стрибки у воду, 1 — легка атлетика), 10 срібних (2 — велоспорт, 1 — академічне веслування, 5 — синхронне плавання, 1 — плавання, 1 — легка атлетика) і 2 бронзові (1— академічне веслування, 1 — синхронне плавання).