Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

Розширення горизонтів

У Києві представили новий творчий сезон мистецького арт-клубу «Культура +»
15 жовтня, 2013 - 16:40
Валерій Франчук. «Майстер-клас», 2013 р.

З екранів телевізорів — у просторе приміщення в центрі столиці. Мистецький клуб «Культура+», який є спільним проеком галереї Arka та телеканалу «Культура», представив другий творчий сезон. Відтепер суто телевізійний проект отримав постійну виставкову залу — у приміщенні Національного музею медицини України.

Першу експозицію проекту присвячено одразу двом мистецьким подіям — виставці найкращих робіт із фондів галереї Arka та фотовиставці Національного музею медицини, який цього року відзначає 160-річчя.

— Наш проект минулого сезону існував лише у телевізійному форматі. З кращими мистецькими творами, самими митцями ми знайомили глядачів каналу «Культура». І ця програма отримала хороші відгуки, тому вирішили ще більше «розширити горизонти» — наразі переходимо на новий спосіб донесення культури — сцена + ТБ, — зауважив у розмові з «Днем» куратор арт-проекту Руслан РУНО. — Приємно, що в цьому нас підтримав музей медицини і тепер маємо місце постійної локації. Після першої експозиції-відкриття, упродовж кожних двох тижнів будемо змінювати виставки. У рамках проекту «Культура+» ми представлятимемо твори митців різних поколінь та жанрів. Крім цього, робитимемо презентації, прес-конференції, творчі зустрічі.

Юлій Ятченко. «Яскраві квіти», 1971 р.

За словами Руслана Руно, план роботи галереї розписаний до березня наступного року. Після виставки-відкриття, на якій представлено роботи відомих українських митців різних поколінь, очікується окрема експозиція творів художників Віктора та Валентини Бистрякових «Подвійний портрет».

Тимош Лящук. «Осінній день», 1996 р.

Галерея Arka працює у будні до 18.00 в приміщенні Національного музею медицини України за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 37.

Вадим ЛУБЧАК, «День». Фоторепродукції картин надано галереєю Arka
Газета: 
Рубрика: