Треба за всяку ціну обминати ...широкі, розкриті двері і шукати правдивої великої брами, над якою віють непідроблені, неперелицьовані прапори нашого духу
Олена Теліга, українська поетеса, публіцистка, літературний критик, діячка ОУН

«Спортивна газета» може опинитися на вулиці

25 березня, 1999 - 00:00

Афери з квартирами — річ для нашого часу звична. Все одно, що склянку кока-коли випити або проїхати без квитка в трамваї. Скільки людей опинилося на вулиці внаслідок маніпуляцій з кровними квадратними метрами та грошима — не перерахувати. Але ось щоб найстаріше спортивне видання України — «Спортивна газета» — опинилося просто неба, погодьтеся, випадок малоймовірний. Хоча пригадаємо «Киевские Ведомости»...

Газета, що вселилася на верхній поверх будинку на вулиці Костьольній, 13 (тоді ще Челюскінців) напередодні футбольного олімпійського турніру в Києві, ось уже 20 років живе сподіваннями й проблемами українського спорту. А от про неї потурбуватися, як виявилося, нікому. У цю ж будівлю вселилося СП АТ «Украгробізнес», яке з минулого року стало домовласником. Після цього сільськогосподарська фірма, як стверджує шеф-редактор газети Дмитро Александренко, стала тіснити орендарів.

Перший подарунок з’явився, як і годиться, перед Новим роком в особі начальника охорони Л.Няньчука, який, як розповів Д. Александренко, мало не наказав вимітатися. Але, слава Богу, до прямої агресії справа не дійшла. Та й Арбітражний суд, куди звернулися бізнесмени, визнав за недостатні їхні аргументи й двiчi відкладав прийняття рішення.

Проте, для редакції світ не клином зійшовся на приміщенні на Костьольній, вона готова розглянути будь-який прийнятний варіант. А поки читачі не можуть бути твердо упевненими, що в строк вийде їхня улюблена газета. Кореспонденти «Дня» зателефонували на фірму. Її керівник Леонід Козаченко знаходився у відрядженні, а начальник юридичного відділу Ольга Бабак відмовилася будь-як коментувати ситуацію.

Олександр ГОНЧАРУК, Петро МАРУСЕНКО, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments