«Срібло» Вікторії Мотричко

У столиці Угорщини відбувся етап Кубка світу з міжнародних шашок Hungarian Open 2018
19 червня, 11:44

У змаганнях взяли участь п’ятеро провідних українських спортсменів. Єдину медаль Україні принесла одеситка Вікторія Мотричко, яка завоювала срібло, повідомляє www.sportonline.ua. Вікторія зазнала двох поразок у перших чотирьох турах, але все-таки почала перемагати наприкінці турніру: спочатку перемогла срібну призерку чемпіонату Голландії Естер ван Муйен, а пізніше так само впевнено розібралася з міжнародним майстром Бастіані Мессемакером. За підсумками турніру у Вікторії Мотричко — 4 перемоги, 2 поразки і 3 нічиї. Одеситка розділила перше-друге місце, але за додатковими показниками завоювала срібну медаль. Ольга Балтажі з Івано-Франківська — сьома. У чоловіків у загальному турнірі виступили Артем Іванов (Дніпро), Ігор Кірзнер (Запоріжжя), Юрій Анікєєв (Харків), які зайняли відповідно 8-ме, 9-те і 21-ше місця.