Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

«Симфонія льоду»

Під такою назвою 9 лютого в Харкові втрете представлять цікавий культурно-спортивний проект
6 лютого, 2019 - 11:49
ФОТО НАДАНО ОРГАНІЗАТОРАМИ ПРОЕКТУ

Виступи фігуристів відбуватимуться під акомпанемент живої музики у виконанні Молодіжного симфонічного оркестру «Слобожанський» під орудою диригента Харківської Опери Юрія Яковенка. Цей культурно-спортивний проект відбудеться у Льодовому комплексі «Салтівський лід».

— Проекту «Ice Symphony (Симфонія льоду)» немає аналогів в Україні, — стверджує автор ідеї, заступник директора оркестру «Слобожанський» Олександр ДВОРНІЧЕНКО. — Поєднати два види мистецтва — завдання непросте. Якщо для фігуристів лід — звична «стихія», то для симфонічного оркестру — ні. Починаючи два роки тому цей проект, ми ризикували, але нам вдалося впоратися з технічними труднощами і тепер прагнемо, щоб кожен наступний концерт був кращим за попередній.

Програма буде цікавою, вважає одна з організаторів проекту Юлія Білецька (тренер міської дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву), глядачі побачать поодинокі, парні та групові виступи з елементами акробатики — «некласичні» для фігуристів, а також номери з стрічками і полотнами.

Симфонічний оркестр розмістять просто на льоду. Лунатиме класика, джаз і популярні естрадні мелодії. Учасники проекту — не тільки починаючі спортсмени, а й визнані майстри, зокрема, бронзовий призер чемпіонату України Михайло Лейба і переможниця чемпіонату України, учасниця чемпіонату світу Аліна Білецька, чемпіон України серед юнаків Матвій Єфименко (12-річний фігурист-вундеркінд).

Наступний виступ оркестру «Слобожанський» відбудеться 22 лютого в Будинку Алчевських. У концерті «Reznik & Sokolov. «Час класики» виступлять екс-харків’яни, а нині відомі музиканти — диригент Роман Резнік і скрипаль Валерій Соколов.

Аліса АНТОНЕНКО
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ