Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Три «золота» й одне «срібло»

Тріумф українців на чемпіонаті Європи з легкої атлетики
10 липня, 2018 - 19:29
ФОТО НАДАНО НОК УКРАЇНИ

В Угорщині завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів. Українські спортсмени підтвердили свій клас, завоювавши чотири медалі — три золотих і одну срібну. 16-річна Ярослава Магучіх здобула перемогу в секторі для стрибків у висоту з результатом 194 см. Таким чином українка встановила рекорд чемпіонатів Європи до 18 років. Цікаво, що срібна призерка фінка Джессіка Кахарі програла нашій спортсменці більше ніж 10 см. З такими стрибками юна українка може з легкістю боротися і на дорослій арені. Адже на нещодавньому етапі Діамантової ліги, який проводиться серед найкращих спортсменів, результат 194 см приніс би Ярославі високе 5 місце.

Срібну медаль завоював Олег Дорощук у стрибках у висоту. Він підтвердив свій статус фаворита, подолавши з другої спроби позначку 2,13 метра. Найкращий результат зміг показати лише британець Домінік Огбече — 2,16 метра.

Ще два «золота» завоювали представники української школи метання молота. Серед чоловіків перемогу святкував Михайло Кохан. У своїй найкращій спробі українець кинув снаряд на 87,82 метра, що стало новим світовим рекордом у його віковій категорії.

Українські спортсменки не залишили шансів і в жіночих змаганнях. Валерія Іваненко з результатом 73,25 метра стала єдиною учасницею в секторі метання молота, яка зуміла відправити молот за 70 метрів. У медальному заліку Україна з чотирма медалями посіла 7 місце.

Владислава ШЕВЧЕНКО, Літня школа журналістики «Дня»-2018
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ