Віднайшовши героїчний життєвий ідеал, нація не боїться вже ніяких фізичних ударів
Олег Ольжич, український поет, політичний діяч, археолог, очолював культурно-освітню референтуру ПУН (1937)

У Нью-Йорку показали патріотичні колекції українських дизайнерів

25 лютого, 2015 - 17:00
«ПОЛІССЯ» — ДИЗАЙН ОДЯГУ МАРГАРИТИ КОЗАК (ЖИТОМИР) І ДИЗАЙН ПРИКРАС ВІД ОКСАНИ ШЕРЕМЕТА (ЛЬВІВ) / ФОТО ЗІ СТОРІНКИ FACEBOOK GLOBUS-FASHION-UKRAINE

Два десятки українських дизайнерів представили на тижні моди в Нью-Йорку New York Fashion Week єдину колекцію за назвою «Найулюбленіша», втіливши в одязі особливості різних регіонів України. Про це повідомляє VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку Globus Fashion Ukraine.

«Ми, українські дизайнери, хочемо, щоб увесь світ знав, що наша країна — Україна — це перш за все талановиті, багаті духовно і культурно люди, які намагаються врятувати свою країну, свої культурні скарби від знищення сусідньою державою-агресором, тобто Росією. Сьогодні, як ніколи Україні та українському народові потрібна підтримка світової спільноти», — сказала засновниця Fashion Globus Ukraine Голда Виноградська.

На показі було понад п’ятсот представників світової fashion-індустрії та ЗМІ. Презентація колекції супроводилася показом відео з України, знятим протягом останнього року журналістами каналу Ukraine Today, а також піснями відомих українських виконавців, — зазначає видання M-Ukraine.

Співачка Solomia спеціально для цього проекту створила музичний символ — пісню українською та англійською мовами «Оранта».

У повідомленні наголошується, що в рамках New York Fashion Week в Українському домі в Нью-Йорку відбувся вечір української культури за участю дизайнерів і за підтримки Міністерства закордонних справ України та генерального консульства України в Нью-Йорку.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments