Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Європу атакує аномальна спека

2 липня, 2015 - 13:06
ФОТО REUTERS

Одразу на дві країни — Іспанію та Португалію — цього тижня впала аномальна спека. Влада закликає своїх громадян бути вкрай обережними і не знаходитися довго на відкритому повітрі. У південних областях Піренейського півострову температура тримається на позначці вище 40 градусів за Цельсієм.

Рекордну спеку поки що зафіксовано в іспанському місті Кордові — це 440C. У країні зросла небезпека лісових пожеж.

Тим часом, у Португалії найвища температура 370С — тримається у східному місті Бежа. Водночас, у столиці — Лісабоні, вона сягає 350С, пише thespec.com. Португальська влада так само занепокоєна лісовими пожежами, які можуть спалахнути в центральній та східній частинах країни.

За інформацією порталу dailysabah.com, маси гарячого повітря, які рухаються з північної Африки, найближчими днями «атакують» Францію та Британію. В стані готовності перебувають німці та італійці. До слова, вчора в Німеччині температура піднялася до 38 градусів.

Хоча люди й потерпають від аномальної спеки, проте декому, як цим собакам на фото, вона не видається такою вже й нестерпною. Принаймні, коли поруч є прохолодний фонтан...

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ