Треба за всяку ціну обминати ...широкі, розкриті двері і шукати правдивої великої брами, над якою віють непідроблені, неперелицьовані прапори нашого духу
Олена Теліга, українська поетеса, публіцистка, літературний критик, діячка ОУН

#ЗавдякиТобі

Закарпатські волонтери створили зворушливе відео для військових
29 серпня, 2018 - 16:15

Кліп присвятили своїм рідним військовослужбовцям 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, яка базується на Закарпатті.

Участь у знімальному процесі взяли сотні дітей, які прийшли 24 серпня на благодійну волонтерську локацію. Там для малечі влаштували свято мильних бульбашок і фарб холі. Доки одні розважали, інші фотографувалися, а волонтери торгували смаколиками і проводили безпрограшну лотерею, оператор Вадим Свида знімав унікальні кадри, з яких і змонтували душевне відео. У першій половині можна побачити життєрадісних закарпатців, у другій — світлини військових, які своїми руками тримають мир.

«Ми не очікували, що відгукнеться так багато людей. Волонтерські запаси мильних бульбашок і фарб холі розлетілися за кілька хвилин. До слова, зароблені на цих речах гроші — а це 3,5 тисячі гривень — підуть на колеса для автомобіля військових. Змонтоване відео в межах всеукраїнської ініціативи #ЗавдякиТобі ми присвячуємо всім військовим і, зокрема, нашому рідному 15-му батальйону, який базується в Ужгороді. З ним за ці роки ми стали не тільки друзями, а й родиною», — розповіла «Дню» координаторка Руху підтримки закарпатських військових Галина ЯРЦЕВА.

Зараз відео активно поширюють у соціальних мережах. Переглянути його можна за посиланням: https://www. youtube.com/watch?v=OLd89d1mOUU.

Вікторія ЖУЙКО, Ужгород
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments