Три страшні вороги українського відродження – Москва, український провінціалізм і комплекс Кочубеївщини.
Юрій Шевельов, український мовознавець, історик літератури

Збиратися на свіжому повітрі – дозволено

У Великій Британії поступово послаблюють карантинні обмеження
1 квітня, 2021 - 10:57
ФОТО РЕЙТЕР

У Великій Британії з понеділка запровадили пом’якшення карантинних обмежень для дорослих. Відтепер люди зможуть зустрічатися на свіжому повітрі групами по 6 осіб або із двох домашніх господарств, у тому числі у приватних садибах. Крім того, знову дозволений організований спорт на свіжому повітрі. Водночас прем’єр-міністр Борис Джонсон застеріг: «Незважаючи на послаблення, кожен повинен і надалі дотримуватися правил». Людей все ще просять працювати з дому, якщо це можливо, а закордонні поїздки залишаються обмеженими.

«Цього разу уряд набагато обережніше ставиться до відновлення роботи, — коментує ситуацію Япрак Тавман, доцент кафедри економіки Нового гуманітарного коледжу на північному сході Лондона. — Основна ідея полягає в тому, щоб це був останній локдаун, оскільки закриття та перезапуск економіки може бути досить складним для підприємств та домогосподарств», пише news.northeastern.edu.

Обмеження послаблюватимуть поступово протягом квітня, травня та червня. Уряд створив паузу як мінімум на п’ять тижнів між етапами, що дозволяє збирати та аналізувати дані щодо COVID-19 до наступного етапу.

На фото: Жінка тренує свого домашнього папугу на Примроуз-Хілл після пом’якшення антикоронавірусних обмежень у Лондоні.

Газета: 
Рубрика: