Три страшні вороги українського відродження – Москва, український провінціалізм і комплекс Кочубеївщини.

«Золото» Каміли Конотоп

Українські важкоатлети вибороли три медалі на чемпіонаті Європи
6 квітня, 2021 - 19:57
ФОТО НАДАНО ФЕДЕРАЦІЄЮ ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ

На чемпіонаті Європи з важкої атлетики, що відбувається в Москві, українські спортсмени вибороли три медалі, повідомляє sport.gov.ua. Золоту нагороду виграла Каміла Конотоп (вагова категорія до 55 кг, на фото), бронзовими призерами стали Дмитро Вороновський (55 кг) та Ангеліна Ломачинська (до 45 кг).

Конотоп у сумі двоєборства підняла 208 кг (95 кг у ривку + 113 кг у поштовху). Другий результат показала росіянка Світлана Єршова — 200 (88 +112), третій — бельгійка Ніна Стеркс — 197 (88+109).

Серед чоловіків переміг Ангел Русев з Болгарії — 258 (111+147), залишивши другим румуна Валентина Янку — 248 (108+140), третім — Дмитра Вороновського — 247 (110+137).

Ангеліна Ломачинська посіла третє місце у ривку у ваговій категорії до 45 кг.