Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

«Золотий день» України

Наші спортсмени з інвалідністю успішно виступають на Чемпіонаті Європи з плавання в Дубліні
16 серпня, 2018 - 12:00
ФОТО REUTERS

У Дубліні триває Чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів з інвалідністю, у якому беруть участь понад 500 майстрів. Вівторок, 14 серпня, став особливо успішним для українців.

Зокрема, в одній із дисциплін усі медалі виявилися нашими. П’ятикратний чемпіон Паралімпійських ігор Олексій Федина виграв 100-метровий заплив брасом, а Максим Вераска та Данилом Чурафов стали другим і третім відповідно, повідомляють на офіційному сайті змагань www.paralympic.org. «Українці взяли ще п’ять європейських титулів і поставили два світових рекорди, чим збільшили лідерство країни в медальному заліку до десяти золотих медалей, що на дві більше, ніж в Італії», — ідеться в офіційному повідомленні від 15 серпня. Ярослав Семененко виграв 50-метрівку в плаванні на спині з часом 34,95 с, що лише на 0,15 мс довше від його ж світового рекорду, який він встановив уранці. У командному запливі змішаним стилем 4х50 м «золото» також стало українським, і це теж був новий світовий рекорд (2:39,29). Максим Крипак у 100-метрівці на спині, Віктор Смирнов у 100-метрівці брасом та Анна Гонтар у 200-метровому запливі індивідуальним стилем завершили «золотий день» для України, пишуть на сайті змагань.

У середу, 15 серпня, відбулося 24 фінали, результати яких на момент підготовки матеріалу ще не були відомі. Змагання в Ірландії триватимуть до 19 серпня.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments