Влада спирається на всіх, хто живе в брехні.
Вацлав Гавел, чеський політик та громадський діяч, дисидент, критик комуністичного режиму, драматург та есеїст, дев'ятий та останній президент Чехословаччини та перший президент Чехії

ЗМІ дізналися про складнощі при пошуку образу майбутнього для кампанії Путіна

17 липня, 2017 - 11:28
ФОТО REUTERS

Кремль поки не може придумати образ майбутнього Росії, з яким Володимир Путін міг би піти на вибори президента в 2018 році, пише в понеділок газета «Ведомости» з посиланням на людей, близьких до адміністрації президента. Робота йде «бурхливо» і «складно», відзначають співрозмовники. За їхніми словами, на цю тему пройшло більше десятка нарад.

Колишній федеральний чиновник розповів виданню, що у цієї теми змінилися кілька кураторів. Спочатку, за словами співрозмовника, за неї відповідав телеведучий Валерій Фадєєв, потім директор Фонду розвитку громадянського суспільства (ФоРГС) Костянтин Костін, а потім директор фонду «Громадська думка» Олександр Ослон.

Співрозмовник, близький до Кремля, пов'язує труднощі при роботі над образом майбутнього з тим, що Фадєєв пішов у Громадську палату, Костін, за словами співрозмовника, з темою не впорався. Ослон проводить соціологічні дослідження з цієї теми, уточнив співрозмовник. Він додав, що вже знайдено новий куратор теми.

За словами іншого співрозмовника, близького до адміністрації президента, за кампанію в цілому відповідає перший заступник керівника адміністрації Сергій Кирієнко. Співрозмовник зазначив, що розробка цього питання може бути нескінченною. «Світ змінюється, змінюються обставини: коли все починалося, був «ворожий Обама», потім з'явився Трамп. Змінюється і внутрішній зміст документів. Якоїсь миті це зупиниться, щоб все перетворити на програму», - наводить видання його слова.

Ще один співрозмовник, близький до адміністрації президента, наголосив, що образ майбутнього має бути готовий до кінця вересня. За словами іншого - до початку кампанії в грудні. При цьому один зі співрозмовників зазначив, що оскільки кампанія не почалася, то питання про проблеми з роботою над образом майбутнього «не має сенсу».

Про те, що влада обговорює тему образу майбутнього Росії, яка може стати ключовою в президентській кампанії, «Ведомости» писали ще в квітні цього року.

РБК

 

Рубрика: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments