Щоб зробити розумний вибір, треба перш за все знати, без чого можна обійтися.
Іммануїл Кант, німецький мислитель, антрополог, письменник, педагог, родоначальник класичної філософії

«Маестро» та інші

20 — 22 квітня в Черкасах відбудеться книжковий фестиваль
19 квітня, 2018 - 16:19
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

Організатори стверджують: «Читати люблять всі: порахуйте, скільки слів під першим постом у стрічці вашого Instagram чи Facebook, тепер помножте на 23 (це найменша кількість записів, яку читає користувач соцмереж на день). Додайте сюди текст повідомлень від друзів, коментарі, рекламу — і вуаля... виходить, що за день набігає пристойна кількість прочитаних сторінок». Черкащани не є винятком серед книголюбів. Із гаслом «Черкаси гідні власного книгофесту!» їм вдалося зібрати на «Спільнокошті» понад 70 тис. гривень, що не тільки стало фінансовою основою фестивалю, а й зробило вхід на нього вільним для всіх охочих.

Бібліотеки, галереї, музеї міста на три дні перетворяться на літературні осередки. У них відбудуться літературні воркшопи, представлення, дискусії, лекції, квести для дітей; зустрічі з письменниками, поетичні батли й багато іншого. А ще відбудеться благодійний аукціон малюнків Владислава Єрка (зібрані кошти будуть передані на подарунки дітям загиблих бійців АТО Черкащини).

Письменниця Ірина ШВЕД так прокоментувала подію: «Черкаський книжковий фестиваль — це гордість за своє місто і надія на те, що я недаремно пишу вірші й обожнюю читати. Усі пазли сходяться в одну картинку: Черкаси — літературне місто!»

Сподіватимемося, що кількість таких фестивалів лише зростатиме.

Марія ЧАДЮК
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments