Даремні закони позбавляють сили закони необхідні.
Шарль Луї де Монтеск'є, французький правник, письменник і політичний мислитель

«На вас чекає велика спадщина»

Придбати книжку «Корона, або Спадщина Королівства Руського» ви можете на сайті «Дня»
7 лютого, 2018 - 19:03
Фото Артема СЛІПАЧУКА, "День"

«Уявіть, ви живете собі, живете… І раптом дізнаєтеся - на вас чекає велика спадщина», - з цих слів головного редактора газети «День» Лариси ІВШИНОЇ починається слово до читачів у книжці «Корона, або Спадщина Королівства Руського».

Знання історії рідної держави - це той фундамент, який дає можливість створення сильної, успішної країни. Події останніх років знову підтвердили, що незнання історії призводить до повторення трагедій світового рівня. У такі часи відмовлятися від знань про успішний шлях розвитку своєї країни у давнину - просто інтелектуальний «злочин». Розуміння, переосмислення та використання вже перевірених часом ідей наших предків дозволяє згенерувати нові, позитивно-успішні ідеї, що піднімуть Україну на новий рівень!

І зміст цих слів червоною ниткою проходить крізь усю книжку. «Корона, або Спадщина Королівства Руського» – це звернення до минулого з позиції сучасності. Це – матеріал для творення проекту майбутнього. Це – нагода для кожного громадянина усвідомити, що його участь у житті держави не обмежується лише виборами. Наша книжка у найширшому історичному контексті розкриває проблему відповідальності еліти та народу. 

Безперечно, книжка стане відкриттям навіть для заглиблених в історичні контексти. Не варто боятися закидів, що історію «переписують». Важливо те, що її треба «передумувати». Історія – не «теорема», яку досить один раз довести. Вона «живе» у формі постійних перетлумачень та інтерпретацій.

Якщо ж ви готові звільнитися від старих ідеологічних стереотипів і хочете зануритись у свіжість і новизну нашої спільної історії - ця книжка написана саме для вас!

Придбати унікальну книжкову новинку «Дня» «Корона, або Спадщина Королівства Руського» ви можете на нашому сайті за посиланням або у редакції газети за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 121д, каб. 4.7 (відділ реалізації).

Олександра ЯРЛИКОВА, «День»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments