Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

Новинки від «Дня» та інших

Із 18—20 травня в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XIX Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
15 травня, 2018 - 10:24
ФОТО АРТЕМА СЛІПАЧУКА / «День»

Свою продукцію представлятимуть близько 70 вітчизняних видавництв, а також найпопулярніші книжки із серії «Бібліотека «Дня». Зокрема, остання новинка — «Корона, або Спадщина Королівства Руського» — це звернення до минулого з позиції сучасності. Це унікальний матеріал для творення проекту майбутнього! А також соціально-політичний триптих «Катастрофа і тріумф. Історії українських Героїв», «Я свідок — записки з окупованого Луганська» і «Котел», або Справа без терміну давності», «Україна Incognita. ТОП-25», «Сестра моя, Софія...» тощо.

Програма форуму також передбачає широкий спектр заходів: круглий стіл «Соціальне партнерство та інновації у бібліотечній галузі: практика і виклики сьогодення»; фокус-семінар з проблемних питань закупівель книжок за тендерною процедурою через систему ProZorro; дискусійна студія «Шляхи розвитку книговидання в Україні: стратегія чи тактика?»; презентація оновленої програми поповнення фондів публічних бібліотек «Українська книга»; презентація всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу-2017» за участі фахівців Інституту біографічних досліджень Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського; виїзне Свято української книги в Овідіополі; музична вітальня за участі провідних артистів Одеського національного академічного театру опери та балету; конкурс читацьких відгуків «Замовте слово про книгу»; презентації книжкових новинок; зустрічі з видавцями і письменниками; автограф-сесії; майстер-класи; мистецький ярмарок; благодійна акція «Бібліотека українського воїна»; конкурс «Найкраща книга виставки-форуму 2018 року»...

Яскравими подіями виставки-форуму стануть числені презентації. Зокрема альбому «Збірка мистецьких творів Художнього музею Тараса Шевченка у Пекіні» (Пекін, 2018) за участі Анатолія Кравченка, проектів видавництв «Мистецтво», «Наукова думка», Національного університету «Львівська політехніка»...

Творчі доробки представлятимуть; Анатолій Глущак, Роман Кракалія, Олекса Різників, Богдан Сушинський, Геннадій Щипківський та інші. Відбудеться також творча зустріч та автограф-сесія відомого дитячого письменника, лауреата Шевченківської премії Володимира Рутківського.

«Родзинкою» цьогорічної виставки-форуму стане урочисте відкриття громадського простору — літньої читальні ОННБ «Litera», що має забезпечити вільний доступ до перегляду поточних періодичних видань, нових газет та журналів, які виходять на теренах України.

Аліса АНТОНЕНКО
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments