Мир, прогрес, права людини – ці три цілі нерозривно пов’язані. Неможливо досягнути якоїсь із них, нехтуючи іншими.
Андрій Сахаров, фізик, правозахисник, дисидент, громадський та політичний діяч, лауреат Нобелівської премії миру

Новинки від «Дня» та інших

Із 18—20 травня в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XIX Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
15 травня, 2018 - 10:24
ФОТО АРТЕМА СЛІПАЧУКА / «День»

Свою продукцію представлятимуть близько 70 вітчизняних видавництв, а також найпопулярніші книжки із серії «Бібліотека «Дня». Зокрема, остання новинка — «Корона, або Спадщина Королівства Руського» — це звернення до минулого з позиції сучасності. Це унікальний матеріал для творення проекту майбутнього! А також соціально-політичний триптих «Катастрофа і тріумф. Історії українських Героїв», «Я свідок — записки з окупованого Луганська» і «Котел», або Справа без терміну давності», «Україна Incognita. ТОП-25», «Сестра моя, Софія...» тощо.

Програма форуму також передбачає широкий спектр заходів: круглий стіл «Соціальне партнерство та інновації у бібліотечній галузі: практика і виклики сьогодення»; фокус-семінар з проблемних питань закупівель книжок за тендерною процедурою через систему ProZorro; дискусійна студія «Шляхи розвитку книговидання в Україні: стратегія чи тактика?»; презентація оновленої програми поповнення фондів публічних бібліотек «Українська книга»; презентація всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу-2017» за участі фахівців Інституту біографічних досліджень Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського; виїзне Свято української книги в Овідіополі; музична вітальня за участі провідних артистів Одеського національного академічного театру опери та балету; конкурс читацьких відгуків «Замовте слово про книгу»; презентації книжкових новинок; зустрічі з видавцями і письменниками; автограф-сесії; майстер-класи; мистецький ярмарок; благодійна акція «Бібліотека українського воїна»; конкурс «Найкраща книга виставки-форуму 2018 року»...

Яскравими подіями виставки-форуму стануть числені презентації. Зокрема альбому «Збірка мистецьких творів Художнього музею Тараса Шевченка у Пекіні» (Пекін, 2018) за участі Анатолія Кравченка, проектів видавництв «Мистецтво», «Наукова думка», Національного університету «Львівська політехніка»...

Творчі доробки представлятимуть; Анатолій Глущак, Роман Кракалія, Олекса Різників, Богдан Сушинський, Геннадій Щипківський та інші. Відбудеться також творча зустріч та автограф-сесія відомого дитячого письменника, лауреата Шевченківської премії Володимира Рутківського.

«Родзинкою» цьогорічної виставки-форуму стане урочисте відкриття громадського простору — літньої читальні ОННБ «Litera», що має забезпечити вільний доступ до перегляду поточних періодичних видань, нових газет та журналів, які виходять на теренах України.

Аліса АНТОНЕНКО
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments