Україна в тій чи іншій формі буде. Не змусиш ріку текти назад, так само і з народом, його не змусиш зректися ідеалів
Павло Скоропадський,Гетьман Української Держави, український державний, політичний і громадський діяч

Трансформація світогляду

Побачила світ книжка професорки Єльського університету Марсі Шор, присвячена Революції Гідності
1 березня, 2018 - 16:41

Згадуючи Героїв Небесної Сотні, ми бережемо пам’ять про їхній подвиг в Україні. Книжка Марсі Шор «Українська ніч. Інтимна історія революції», яка нещодавно стала доступною для англомовних читачів, — внесок у збереження пам’яті про українські події і для міжнародної спільноти.

Як зазначено на сайті видавництва: «Марсі Шор зображує історію Української Революції в постатях. Створена на основі справжніх історій активістів та солдатів, батьків та дітей, книжка Шор поєднує в собі оповідь про напружений вибір з роздумами історика про те, що ж означає революція... У такий спосіб вона дає урок про людську солідарність у світі, де межа між дійсністю та фікцією дедалі більше нівелюється».

У своїх інтерв’ю авторка не раз відзначала, що Революція Гідності була чимось значно більшим, аніж зміна уряду; це трансформація українського світогляду. Завдяки книжці Марсі Шор така трансформація тепер може охопити й ширше коло осіб, яких український приклад надихне поглянути інакше на звичні, а тому часом недооцінені ними ліберальні цінності.

Марія ЧАДЮК
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments