Не міць армії, не якість зброї, а сила духу забезпечує перемогу.
Йоганн Фіхте, німецький філософ, педагог, громадський діяч

«Зошит» для батьків, вчителів і дітей

25 січня Йосип Крук представить книжку «Молитва любові. Маленька педагогічна трилогія».
25 січня, 2018 - 12:13

У Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» відбудеться вечір-представлення науково-популярного видання книжки Йосипа Євстафійовича. Крук — вчитель із села Михалин, що на Рівненщині, пропонує увазі читача матеріал із трьох взаємозалежних, взаємообумовлених частин: «Молитва любові», «Навчання-виховання», «Культура... культура» і дає відповідь на низку питань духовності, мови, виховання, навчання, культури і безкультур’я в суспільстві, повідомляє i-pro.kiev.ua.

Автор має своє оригінальне бачення виховання дітей у сімейному колі, розумної відповідальності батьків перед ними, розвитку людських чеснот, а найперше — обов’язку перед родиною та суспільством. «У хороших батьків діти ще кращі, а в не дуже добрих — діти ще гірші».

Йосип Крук вважає, що поняття «культура» — це саме життя, і воно стосується всього й кожного, охоплює мистецтво, освіту, виховання, свідомість та поведінку людини. Крім того, книжка «Молитва любові» містить у собі розділ «Зорова поезія» та добірку прислів’їв, афоризмів та власних думок. «Почати йти до себе, — пише автор, — то є найважче, бо усвідомлений гріх ліпше неусвідомленого: над усвідомленим душа таки колись почне працювати і матиме згодом з того утіху...»

Ця книжка — педагогічний зошит, який, на глибоке переконання автора, може стати ліками як для батьків, так і для дітей і вчителів.

Своїми враженнями про книжку поділиться педагог Іван Коротя, а вечір проводитиме співачка, актриса, громадська діячка, викладачка Київського військового ліцею імені Івана Богуна Валентина Ковальська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments