Щоб зробити розумний вибір, треба перш за все знати, без чого можна обійтися.
Іммануїл Кант, німецький мислитель, антрополог, письменник, педагог, родоначальник класичної філософії

Рецептик

30 травня, 2018 - 09:19

Дивитися, як убрані люди в метрі й на вулицях — це насправді глибоке заняття з елементами філософії, соціології й навіть футурології. Особливо якщо порівнювати одяг узимку й зараз, наприкінці травня.

Звичай носити сіре, чорне й інше темне в холодну пору — практичний, але не такий уже й корисний. Поясню, чому.

Отже, припустимо, що наступної зими різко зросла кількість перехожих у жовтому, салатовому, блакитному, білому та інших яскравих кольорах. Якщо зимовий натовп стане пістрявим, то можна лише уявити, яким він буде влітку: справжня феєрія.

Потроху, під гаму, і вулиці почнуть краще прибирати — бо на світлому плями й пилюку краще видно, а кому ж хочеться виглядати нечупарою?

З другого боку, агресивні громадяни припинять присікуватися до інших громадян(ок) через їхній незвичний чи надто сміливий зовнішній вигляд. Бо якщо всі довкола такі екстравагантні, то який сенс до когось чіплятися? Як окремий наслідок, ЛГБТ-марші почнуть проходити мирно й при мінімальній охороні.

При чистих вулицях і дороги мають бути без калюж та ям. А то що ж це — тротуари прибрали, а з проїжджої частини багно летить? Значить, і хабарі при будівництві доріг стане брати незручно. Акт хабарництва може й залишитися в таємниці, а пляму на штанях помітять усі.

На рівних дорогах і чистих вулицях яка злочинність? Навіть казати незручно. Будинки при такому розкладі теж доведеться будувати елегантні й зручні.

В таку країну й приїхати буде цікаво. Й інвестувати також. Розквітнемо, заживемо.

Стане красиво, як в акваріумі, вільно, як в океані.

А все, що треба — вдягнути жовту куртку взимку.

Вдягни її, співвітчизник! Не проґав свій шанс, співвітчизниця!

Правда, просто?

До речі, добре, що згадав: треба віднести свою чорну зимову куртку в хімчистку.

Газета: 
Новини партнерів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments