Знати – це усвідомлювати, що ви нічого не знаєте. У цьому є сенс істинного знання
Сократ, давньогрецький філософ, один із засновників Західної філософії

Сім п'ятниць на тижні

Вівторок 11 лютого
12 лютого, 2014 - 14:24

Внутрішня політика (Кримінал):

- Дрібний криміналітет і звичайна вулична шпана з парою приводів по всьому Півдню і Сходу України отримує статус добровільних помічників міліції. Відверто визнаємо, якби не форма, вони ні поведінкою, ні мовою не відрізняються від сучасних працівників міліції.

- Регіонал Микола Левченко назвав сьогодні олігархів головними противниками влади. Регіонал Вадим Колесніченко звинуватив СБУ в тому, що вона полює на відьом, замість того, щоб, як і МВС, полювати на людей. Чужих били - не залякали, на своїх вирішили відігратися?

- Промоутери Віталія Кличка і Віктора Януковича продовжують публічні торги навколо умов майбутніх публічних дебатів. Віталій дав зрозуміти чинному президенту, що готовий ризикнути усіма своїми поясами тільки якщо той у свою чергу ризикне поставити на кон свою посаду. Складається враження, що промоутер Віталія у своїй звичній манері просто грає на підвищення звичайної суми грошової винагороди Віталію за бій.

- Майдан вже виконав свою функцію і повинен розійтися, - заявив екс-президент України Леонід Кравчук, милуючись випущеною на честь його 80-річчя Поштою України поштовою маркою. - Не все ж мені лизати, - підсумував він презентації.

Економіка:

- Заходи з подолання спаду промислового виробництва, вжиті обласною та міською адміністраціями Харкова, почали нарешті давати перші плоди. У всі супермаркети міста надійшли у вільний продаж біти місцевої торговельної марки «Золота зірка» двох базових моделей: 70 см і, для наймолодших, - 50 см завдовжки.

Зовнішня політика:

- Всупереч сформованому на її адресу в Україні упередженню, Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки, віце-президент Європейської комісії Кетрін Ештон в буквальному сенсі пішла світом з простягнутою рукою в пошуках фінансової допомоги майбутньому прем'єру-демократу. Зачувши про перспективи можливого кредиту МВФ, Віктор Янукович тепер тим більше не випустить пост прем'єра з пухких рук представника Сім'ї.

- МЗС України радить українцям утримуватися від поїздок до столиці Таїланду - Бангкока, де тривають масові акції протесту населення. Нам поки невідомо, чи зробило у відповідь Міністерство закордонних справ Таїланду таке ж попередження для своїх громадян щодо утримання від поїздок до столиці України - Києва.

Чутки:

- Преса повідомила про те, що Глава адміністрації Президента Андрій Клюєв відвідав Юлію Тимошенко в тюремній лікарні. За нашими відомостями, Віктор Янукович намагається укласти з харківською ув'язненою угоду, за якою і Юлія Володимирівна зобов'яжеться після відставки президента відвідувати його у в'язниці.

Спорт:

- Українська біатлоністка Валентина Семиренко змогла зайняти лише п’яте місце в гонці переслідування на Олімпіаді в Сочі. На жаль, змагання з політичних переслідувань досі не внесені у програму Олімпійських ігор. У цьому виді спорту українським і російським спортсменам не було б сьогодні рівних.

Біжучим рядком :

- Один запис телефонної розмови на Youtube, і як змінилася стратегія зовнішньої політики Євросоюзу.

Рубрика: 
Новини партнерів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments