Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Квітнева теза

1 квітня, 2020 - 16:04

Сьогодні професійне свято всіх, хто прийшов до влади майже рік тому. Їх відданість справі заслуговує всенародного визнання. Незважаючи на серйозність зовнішньої і внутрішньої ситуацій, ці люди продовжували і продовжують дарувати сміх людям. І, якщо хтось думає, що веселити легко, то він глибоко помиляється. Тільки мужні менеджери, стоячи однією ногою в могилі, здатні жартувати, граючись з вогнем.

Вони не відразу досягли якості комедіантів найвищого ґатунку. Довго тренувалися в залах з суворою публікою, яка, прийшовши «на поржать», вимагала задоволення запитів. Але навіть найбільш нудні, злісні і лицемірні, завдяки їх гумору, сяяли усмішками, відкриваючи душі. Вічно похмурих Петра Симоненка, Віктора Медведчука, Михайла Добкіна, Юрія Луценка, Юрія Бойка і тощо ми побачили усміхненими саме на концертах цих артистів. Немає сумніву, що і зараз вони наповнюються радістю, спостерігаючи за улюбленцями, що вийшли на велику сцену.

Так відзначимо же День дурня, як загальнонародне свято! Адже в драйві під час ковіда - заслуга більшості з нас. Зі святом, товариші!

Новини партнерів