Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

Квітнева теза

1 квітня, 2020 - 16:04

Сьогодні професійне свято всіх, хто прийшов до влади майже рік тому. Їх відданість справі заслуговує всенародного визнання. Незважаючи на серйозність зовнішньої і внутрішньої ситуацій, ці люди продовжували і продовжують дарувати сміх людям. І, якщо хтось думає, що веселити легко, то він глибоко помиляється. Тільки мужні менеджери, стоячи однією ногою в могилі, здатні жартувати, граючись з вогнем.

Вони не відразу досягли якості комедіантів найвищого ґатунку. Довго тренувалися в залах з суворою публікою, яка, прийшовши «на поржать», вимагала задоволення запитів. Але навіть найбільш нудні, злісні і лицемірні, завдяки їх гумору, сяяли усмішками, відкриваючи душі. Вічно похмурих Петра Симоненка, Віктора Медведчука, Михайла Добкіна, Юрія Луценка, Юрія Бойка і тощо ми побачили усміхненими саме на концертах цих артистів. Немає сумніву, що і зараз вони наповнюються радістю, спостерігаючи за улюбленцями, що вийшли на велику сцену.

Так відзначимо же День дурня, як загальнонародне свято! Адже в драйві під час ковіда - заслуга більшості з нас. Зі святом, товариші!

Новини партнерів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ