Врятуймо мову — мова врятує нас!
Юрій Іллєнко, кінорежисер, сценарист, актор, оператор, продюсер, Народний артист України 1987 року

Малюємо портрет Доріана Грея

12 серпня, 2017 - 12:42

Польська «Ґазета виборча» опублікувала 18 фотографій Путіна за 18 років. Який вийшов вернісаж, говорити не буду. Самі побачите, якщо хочете. Мені сподобався один коментар під публікацією. Безпосередній поляк написав, мовляв, якщо наш Дуда або Качинський пробіжать стометрівку, обігнавши Путіна, тоді матимуть право на висміювання. Таких, як простодушний поляк, у нас половина країни. Пишуть, що Путін всіх переграв (знову і знову) і що Європа все одно від російського газу нікуди не дінеться (американський їм, мабуть, не подобається) і т.д. і т.п. І взагалі, Путін - не дурень.

Дійсно, на стометрівці він може обігнати Качинського, Меркель і Трампа з Порошенком... Якщо його розглядати в номінації швидкого бігу і провокацій, то, дійсно, Путін всіх переграє, і не дурень він по частині вкрасти, наїхати і переїхати. Можливо, і риби наловить набагато більше за Сі Дзіньпіня. Хто ж сперечається. Але за іншими критеріями - є питання. Тільки Ілларіонов запевняє, що Путін все схоплює на льоту. Інші його співрозмовники, включно з Меркель, Макроном і т.д. (список довгий), навпаки, говорять, що товариш багато чого не доганяє і навіть, як ті, хто страждають «Альцгеймером», перебувають не там, де є насправді.

Я, звичайно, не прихильник недооцінки розумових якостей ворога, але і не співак його генія. Один російський цар був дуже освіченим, багато читав і довго обмірковував державні рішення. Але тим не менше зробив масу дурниць. Почав дві війни, які програв так, що зникла корона. Ще був дуже розумний німецький політик. Його теж прославляли за вміння передбачати, керувати і надихати. Він навіть переграв не тільки Європу, але і Африку з Азією. Щоправда, закінчив сумно. Розум, якщо заточений тільки на війну, нічого доброго не принесе ні людям, ні тій голові, де перебуває деякий час.

Так що давайте не тремтіти на вітрі пропаганди мокрими ганчірками. Путін небезпечний, як всякий хижак у глухому куті, всяке може викинути. Напередодні нашого Дня незалежності зазвичай так і відбувається. Але треба розуміти, його курс від початку помилковий, навіть при тому, що наші керівники теж не блищать правильними діями. Але все ж наші не вбивці, а кишенькові злодії. Різницю відчуваєте? Тому не влаштовуйте королівства кривих дзеркал заради виправлення портрета негідника. Він, як Доріан Грей, ховає в збройовій палаті свій справжній лик.

Новини партнерів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments