Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього
Мігель де Сервантес, іспанський новеліст, драматург і поет, класик світової літератури

Рюриковичі з префіксом «лже-»

«21-27.07.2017»
27 липня, 2017 - 20:28

Гурт міжнародних шахраїв у ці дні прокручує аферу, жертвою якої можуть стати не лише окремі громадяни України, але й авторитет нашої країни. Тут є все, щоб зацікавити українських товстосумів, чиновників, дипломатів: Анна Ярославна, Рюриковичі, мантії і корони та багатонадійні зв’язки. І в своїй афері вони вже зараз посилаються на підтримку українського посла в Іспанії. Правда, на відміну від його російського колеги, документальних підтверджень цьому їх твердженню на їхньому сайті поки немає.

Я натрапив на цю історію в статті видання Deutsche Welle. — Журналісти, особливо в неї не вникаючи, подали цю історію як кумедний казус. 29-річний житель Мадрида Хорхе Альварес подав до іспанського суду позов про підтвердження батьківства. Він нібито з’ясував, що його батько йому не рідний, і сам він є сином деякого громадянина Данії. Здавалося б, нічим не примітна історія, якщо... Якби цей «батько» не називав себе Хансом Максимусом Кабрер де Лохабер Рюриковичем, а його новоявлений син не лише просив іспанський суд підтвердити факт батьківства, але ще й не називав себе на підставі цього сподіваного родинного зв’язку з «Його королівською і імператорською високістю Хорхе Рюриковичем, великим князем і герцогом, хранителем династії Рюрика».

РЮРИКОВИЧІВ ЗАМОВЛЯЛИ? ЗНАЙОМТЕСЯ, ПРАВОРУЧ НА ФОТО ТОЙ САМИЙ «ХОРХЕ РЮРИКОВИЧ», ЗЛІВА ЙОГО «БАТЬКО» ХАНС РЮРИКОВИЧ, А В ЦЕНТРІ ФОТОГРАФІЇ «ГЕРЦОГ БАЗІЛІОСАН-ЛОРЕНСО» - ТАКИЙ ЖЕ ШАХРАЙ, АДЖЕ НАСПРАВДІ ТИТУЛ ГЕРЦОГИНІ САН-ЛОРЕНСО-ДЕ-ВАЛЕРМОСО НОСИТЬ ЗАРАЗ ОСТАННЯ ПРЕДСТАВНИЦЯ РОДУ ХРИСТИНА ОСОРІО / (С) ФОТО З САЙТУ «ІМПЕРАТОРСЬКОГО ДОМУ РЮРИКОВИЧІВ» ROYALRURIKOVICH.COM

При чому тут взагалі Рюриковичі, запитаєте ви. О, читання цієї історії, в тому вигляді, як вона викладена на сайті шахраїв, — це окреме задоволення для історика. По-перше, як вони виводять свій зв’язок із Рюриковичами. — Уявіть собі, через Анну Ярославну, яка вийшла заміж за французького короля. Одна лише дрібниця, нащадки від шлюбу Генріха та Анни — це Капетинги, Валуа, Бурбони, Орлеани, декілька дрібних і менш знатних родин династій, але ніяк не Рюриковичі. — Втім, цьому є пояснення: Іспанія — монархія, і, назвися шахраї, скажімо, Бурбонами, іспанський правлячий дім не зрадів би новій «рідні». Імператорським же домом Рюриковичів же називатися безпечно. — Хто тут у Рюриковичі крайній? Нікого? Так я першим буду.

«ВЕЛИКИЙ КНЯЗЬ ХОРХЕ РЮРИКОВИЧ» З ТІТОНЬКОЮ «ГЕРЦОГИНЕЮ МАРІЄЮ» І «СЛАВЕТНИМ ПОСЛОМ РОСІЇ В КОРОЛІВСТВІ ІСПАНІЯ» ЮРІЄМ КОРЧАГІНИМ. ЦІКАВО, ЩО СКАЗАЛА Б АННА ЯРОСЛАВНА НА ДВОГОЛОВОГО ОРЛА, ВИШИТОГО НА ПІДЖАКУ «НАЩАДКА»? - ЯК ГЕРАЛЬДИЧНИЙ СИМВОЛ ВІН І В ВІЗАНТІЇ ПОЧАВ ВИКОРИСТОВУВАТИСЯ НА ДВА СТОЛІТТЯ ПІЗНІШЕ, Я ВЖЕ НЕ КАЖУ ПРО РУСЬ / (С) ФОТО З ФЕЙСБУК-АКАУНТА «ВЕЛИКОГО КНЯЗЯ ХОРХЕ РЮРИКОВИЧА»

Варто також згадати, що Раймунд Бургундський — засновник Бургундської династії в Каталонії, через якого в складеній шахраями генеалогії встановлюється зв’язок із потомством Анни та Генріха, належить до зовсім іншої Бургундської династії — пфальцграфів, яка до Капетингів і Рюриковичів у особі Анни Ярославни не має абсолютно ніякого відношення. Та і друга Бургундська династія на Піренейському півострові, португальська, хоча і Капетинги, веде свою генеалогію не від Генріха І, а від його брата. І тут жодного зв’язку з Рюриковичами немає. По-друге, Рюриковичі — це назва роду, який розпався на десятки династій ще за сивої давнини, і яку ніхто з десятків нинішніх знатних і не дуже родин, що вбачають своє походження від Рюрика, як прізвище в паспорті не вказують. Не робили цього і їхні пращури будь-коли раніше — спробуйте знайти прізвище Рюриковичі в Готському альманасі, найавторитетнішому довіднику європейських аристократичних родин. По-третє, Рюриковичі ніколи не мали імператорського титулу, і хоч Іван Грозний і називався царем (титулом рівним імператорському), до нього все ж свою генеалогію шахраї якраз і не зводять.

Кумедно, людина весело з’їхала з глузду — ось що всі говорять, прочитавши цю історію. Проте, все не так просто. У зв’язку з розслідуванням обставин однієї афери, мені якось випало вивчати документи італійських судових архівів 40-х років. 70 років тому в Італії був неспокійний час, щойно повалена диктатура Муссоліні, країна була окупована союзниками, з їх нечистої політичної гри скасовувалася монархія, загалом, через суди в ці роки можна було оформити все. І ось, уявіть, хтось подає на вас до суду, за те, що ви незаконно називаєте себе, ну... принцом Данським, Візантійським імператором, Великим Інкою (потрібне підкреслити). Суд призначає засідання, цей хтось на ньому вибачається, мовляв, протягом останніх тижнів, вивчивши документи, він визнає свою помилку і погоджується, що ви таки той, ким себе називали. І суддя, не розглянувши питання по суті, на підставі простого твердження цього хтось, ухвалює рішення, що ви справді, принц Данський, Візантійський імператор, Великий Інка (потрібне підкреслити).

Саме за цією ж схемою подав свій позов і Хорхе Альварес, з тією лише різницею, що визнання титулу в ньому замасковане встановленням факту батьківства — право називатися Рюриковичем з усіма супутніми титулами в ньому прив’язане до «прізвища» «батька». Уявляю, як шахраями буде розіграна сцена розкаяння «тата», і возз’єднання щасливої родини Рюриковичів у суді!

Утім, «Хорхе Рюрикович» не сидить склавши руки, чекаючи рішення суду. Він багато і часто зустрічається з російськими дипломатами, доказом чого служать його фотографії з прийомів у російському посольстві. — Там Хорхе Рюрикович, судячи зі світлин, активно поглинає бутерброди, фотографується з європейськими дипломатами, які ні про що не підозрюють, і мимохідь намагається утвердити свої переважні перед Романовими права на російський престол. Правда, з чуток, на відміну від бутербродів, щодо прав на престол поки безуспішно. — Тут Путіну навіть Романови поки не конкуренти. Що ж до контактів з українським посольством у Мадриді, «Хорхе Рюрикович» поки обмежився розповіддю про свою нібито зустріч з послом України, на якій він запропонував план врегулювання на Донбасі, звичайно ж, за свого високого посередництва, куди ж без нього.

«ВЕЛИКИЙ КНЯЗЬ ВСІЄЇ РУСІ ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ КУБАРЄВ ВЕЛИКИЙ КУБЕНСЬКИЙ РЮРИКОВИЧ» - СПЕРШУ ЖЕРТВА ШАХРАЇВ, А ТЕПЕР ПОВНОПРАВНИЙ ВЛАСНИК РОСІЙСЬКОЇ ФРАНШИЗИ. ЗА СУМІСНИЦТВОМ «ДОКТОР НАУК», «ПРОФЕСОР», «АКАДЕМІК», «ПРИНЦ КОРОЛІВСЬКОГО БУДИНКУ КАППАДОКІЇ», «ВЕЛИКИЙ ПОНТИФІК НОВОЇ ЦЕРКВИ ВЕЛИКОЇ РУСІ», ВОЛОДАР БЕЗЛІЧІ ФАЛЬШИВИХ НАГОРОД І ЗВАНЬ... ЗА ОСТАННІ РОКИ В ОБМІН НА СКРОМНУ ВИНАГОРОДУ «ПОДАРУВАВ» ПРАКТИЧНО ВСЮ ТЕРИТОРІЮ РОСІЇ В УДІЛИ ЇМ ЖЕ ЗАСНОВАНИМ «ЗНАТНИМ РОДАМ». ДЛЯ НЬОГО БУЛА СКЛАДЕНА ГЕНЕАЛОГІЯ, ЩО СХОДИТЬ НЕ ДО АННИ ЯРОСЛАВНИ, А ДО РОДУ КНЯЗІВ КУБЕНСЬКИХ З ЯРОСЛАВСЬКИХ РЮРИКОВИЧІВ. ТАК ЯК РІД КУБЕНСЬКИХПРИПИНИВСЯ ЩЕ В СЕРЕДИНІ XVI СТОЛІТТЯ, МІЖ НИМ І АРБАТСЬКИМ КУПЦЕММИТРОФАНОМ КУБАРЄВИМ У ЦЬОГО ПОКОЛІННОГО РОЗПИСУ П'ЯТЬ ПОКОЛІНЬ ЗНАКІВ ПИТАННЯ. І ДІЙСНО, З ТОРГОВЦІВ ТУХЛОЮ ЗАЯЧИНОЮ В КНЯЗІ ВИХОДИЛИ, АЛЕ ЩОБ НАВПАКИ, ОСЬ ЯК ТАКЕ ПОЯСНИТИ - ПИТАННЯ... / (С) ФОТО САЙТУ KUBAREV.RU

Для чого все це? Легітимація титулу і навіть проста реклама при її невдачі, відкривають перед шахраями величезні перспективи заробітків у вигляді продажу фальшивих титулів, звань, винагород жадібним до блискучих цяцьок нуворишам зі Східної Європи. Цей вид шахрайства активно експлуатується на пострадянському просторі протягом останньої чверті сторіччя, а жертвами колишніх власників цієї шахрайської франшизи стало декілька статечних росіян, на зразок «Великого Князя Всієї Русі Валерія Кубарєва — Кубенського Рюриковича». І тут, як дарунок із неба, гучний скандал довкола висловів Путіна, Макрона та Порошенка про Анну Ярославну створив необхідну для успіху шахраїв рекламну хвилю. Тільки-но заговорили про Анну Ярославну — і ось вам уже цілий імператорський дім, що веде від неї свій родовід. І те, з якою активністю зовсім нещодавно тиражували всілякі фейки, пов’язані з Анною, не лише прості росіяни й українці, але і популярні політики наших країн, демонструє, що шахраї просто приречені на успіх. Отже, чекайте, філія «знатної родини» скоро відкриється і в Україні, і на вулицях наших міст із коронами на дверцятах скоро зашелестять лімузини, поряд з власниками яких обидва Лжедмитрія повинні писатися без префікса «лже-».

Рубрика: 
Новини партнерів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments