У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Суїцидне будівництво

7 квітня, 2017 - 11:01

Знищення лісів, парків, скверів, дитячих майданчиків. Віднесення пам’яток архітектури до статусу земельної ділянки. Спотворення пам’яток архітектури та їхня перебудова. Будівництво у гепатогенних і небезпечних зонах. Це все заради людей? Яка користь вбогому українцю, який не може ні придбати житло в тих гігантських мурашниках, ні купувати щось у тих торгових центрах? І хоч він протестує часом, але поліція не на захисті його прав жити у здоровому і гармонійному просторі. Поліція захищає завжди сильного і багатого. Чим менше опору і більше апатії, тим активніший будівельний суїцид, який покриває влада. У нашій країні вона належить олігархам. Вони багаті і сильні. Тому влада на їхньому боці.

Влада зацікавлена у тому, щоб ми усвідомили власне безсилля, бо судова система знищена до самих підвалин і перспектив у справедливості і рівності немає жодних. Очільники сподіваються, що вони вчасно втечуть із корабля, який називають державою. Будівництво в сучасній Україні – це водночас розлога метафора того, як не треба будувати державу без людини. Без турботи про її благо, без історичної пам’яті, без гармонії з довкіллям. Без освіти і культури тих, хто будує. «Тихо, Марусю, я тебе буду помаленьку різати», як у тому анекдоті. Тобто вмиратимемо повільно. Такою ж загрозливою для людини є і фармацевтична мафія, яка перетворила Україну на експериментальний полігон. Вона багата і сильна. Тому її захищають. Вона доводить наївну беззахисну людську істоту до стану земельної ділянки і по-постмодерністськи регоче над клятвою Гіппократа.

Спроби підмінити оригінальну національну культуру  та освіту лівацько-споживацьким вторинним продуктом взагалі ігнорують на державному рівні, а саме тут найбільша загроза суїциду. Втім, коли це влада була на боці меншості…

Але насильство над людиною, примушення її до суїциду на якійсь стадії призведе до того, що увімкнеться заржавілий механізм самозбереження. Переконаність у тому, що все йтиме за диявольським планом,- це ахіллесова п’ята всієї цієї злочинної конструкції. Вона не враховує людський фактор – фактор особистості, яка мислить і відчуває. На цьому спеклися всі імперії і всі тирани. Сила людського духу врешті очистить землю від сумнівних забудов і по цеглині відтворить прекрасне і гармонійне існування.

Новини партнерів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments