Найвища мудрість — знати самого себе
Галілео Галілей, італійський мислитель епохи Відродження, засновник класичної механіки, фізик, астроном, поет

Туфлі зі страуса, жакет зі страуса

3 серпня, 2018 - 12:16

Судовий процес проти Пола Манафорта, колишнього політичного технолога Віктора Януковича, відкриває все нові й нові деталі із закулісся українського (і світового) політичного життя. Виявляється, цей радник настільки тісно працював з командою регіоналів, що міг собі навіть дозволити рекомендувати Ахметову замінити Януковича після ганебної спроби фальсифікації виборів у 2004 році.

Це дуже промовистий факт, який свідчить про те, що Пол Манафорт почувався тут ледь не Богом. Адже не часто політтехнологи мають сміливість радити замовнику заміну ключової політичної фігури. Вражає також той факт, що заокеанським шулерам від політики вдавалося дуже легко маніпулювати думкою всієї країни, використовуючи найпримітивніші інструменти – наприклад, вказуючи, що виступ горезвісного Азарова на з’їзді Партії регіонів має бути російською.

Немає меж цинізму, коли йдеться про викачування грошей: саме цей – американський, як-не-як! – технолог форсував для партії донецьких пітекантропів антинатівську риторику. Проти НАТО – значить, і проти Америки, але це не дуже хвилювало громадянина США Пола Манафорта. Бо платили йому щедро, хоч і просили ніде ці гроші «не світити». Причина проста: їх було вкрадено з державного бюджету Україну. Тобто з наших із вами коштів.

Спецпрокурор США Роберт Мюллер заявив, що за майже півтора десятиліття консультування Януковича і Ко спритний ділок Пол Манафорт заробив понад 60 мільйонів доларів США! Додаймо до цього також, що його фірми консультували і деяких російських політиків, а також вели виборчу кампанію В Сербії, де гроші теж лилися рікою. Не варто забувати, що цей же Пол Манафорт керував виборчою кампанією чинного президента США Дональда Трампа. Як усе пов’язано в глобальній політиці! І як усе це огидно…

Цікаво, що адвокати Манафорта намагалися заборонити публікувати фотографії перебування їхнього клієнта в Україні. Робили це через те, що ті знимки явно засвідчують не просто робочі, а й дружні, теплі відносини між політтехнологом і його українськими клієнтами. Здається, дружба була настільки міцною, що в Манафорта й Януковича навіть смаки стали схожими.

Це видно на фотографіях гардеробу політтехнолога, оприлюднених Міністерством юстиції США. Щоб проілюструвати розкішний стиль життя Пола Манафорта, американська юстиція показала, зокрема, жакети зі шкіри пітона й страуса. Останній коштує 15 тисяч доларів. Як тут не пригадати легендарні туфлі зі страусиної шкіри, які Віктор Янукович взув на поїздку до Ради Європи в 2007 році!

Жакет зі страуса, туфлі зі страуса… І все це за наші з вами гроші!

Новини партнерів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments