У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український політичний і військовий діяч

Тунель

У період пандемії різко зріс рівень божевільних слів і вчинків у структурах влади
18 червня, 2020 - 16:48
РИСУНОК ВИКТОРА БОГОРАДА

Поки в Америці з’ясовують, яке гасло правильніше: Black Lives Matter (BLM — «Життя чорних мають значення») чи All Lives Matter (ALM — «Усі життя мають значення»), в Росії ця суперечка цікава хіба що купці маргіналів, надійно замкнених у ліберальному гетто, а основній масі росіян пред’явлено єдино правильне й абсолютно безальтернативне гасло — «Життя Путіна має значення». Утім, якщо бути зовсім точним, то це гасло звучить так: «Тільки життя Путіна має значення». І це гасло підкріплене масштабними політичними й організаційно-технічними заходами.

По-перше, тепер до резиденції Володимира Путіна в Ново-Огарьово можна потрапити лише через спеціальний тунель. Це сучасний знезаражувальний комплекс. Проходячи через пристрій, людина опиняється в дрібнодисперсній хмарі з розчину, що вбиває всі мікроби й віруси. Крім розпилення розчину кабіна вимірює температуру й розпізнає обличчя того, хто входить.

Отож, піддані можуть бути спокійними: ніякий вірус до Путіна не добереться. Саме з цього стерильного бункера Путін оголосив росіянам, що коронавірус уже перемогли й можна сміливо йти голосувати за його довічне царювання, а також проводити паради. Паради було велено проводити у 28 містах, але майже в половині з них місцева влада скасувала паради через зростання пандемії. А от голосування за безстрокове путінське самодержавство ніхто скасувати не наважиться — собі дорожче. Тому вірусні бомби будуть підірвані наприкінці червня на всій території Росії. Скільки людей при цьому заразяться й скільки згодом помруть, це байдуже. Оскільки головне гасло сучасної Росії, як ми пам’ятаємо: «Тільки життя Путіна має значення».

Поки Путін остаточно самоізолювався в бункері й посланці реальності мають до нього доступ лише через спеціальний тунель, його челядь поводиться дедалі дивніше. На що вже глава Ради з прав людини Валерій Фадєєв завжди вирізнявся помірністю в словах і вчинках, а тут раптом скорчив божевільну фізіономію й почав верзти нісенітниці. «Пам’ятаєте, був такий патент Білла Гейтса з трьома шістками?» — запитав Фадєєв, виступаючи на радіостанції «Говорить Москва». І тут же розкрив очманілим слухачам підступний план творця «Майкрософта»: «Білл Гейтс говорить: навколо вас багато датчиків, вбудованих у прилади. А давайте тепер ці датчики передаватимуть в мою систему, яку я збудую відповідно до цього патенту».

Коли й за яких обставин Білл Гейтс говорив щось подібне Валерію Фадєєву, глава РПЛ не уточнив. Зате підступний задум американського мільярдера з’ясував у деталях і озброїв цим знанням ту частину росіян, якій пощастило слухати в цю мить радіо «Говорить Москва». Виявляється, під час показу реклами на екрані з’являтиметься камера, яка стежить за зіницями глядача. І якщо зіниці «правильним чином бігають по цій рекламі, то можна ставити датчики слини, як у собаки Павлова», — пояснив Фадєєв.

Але далі в розповіді Фадєєва настає кульмінація. «У разі показу політичної реклами за тим, як ви читаєте текст, стежитимуть спеціальні датчики. І якщо відповідно до алгоритму система приймає рішення, що ви дієте правильно, вам на рахунок капає криптовалюта. Я не вигадую. Капіталісти виявилися хитрішими», — підбив підсумок глава РПЛ, пояснюючи росіянам, як американці вирощуватимуть з них слухняний електорат.

Можна було б припустити, що главу РПЛ Фадєєва вкусив режисер Нікіта Михалков, який раніше розповідав щось подібне про Білла Гейтса. Але Валерій Фадєєв пішов далі Михалкова й почав лякати співвітчизників тим, що їх збирається чипувати своє власне рідне начальство.

«Московська система розвитку штучного інтелекту передбачає, що нас мільйони датчиків, камер нас оточуватимуть. Скандальна тема чипування. Хочу зауважити, що в програмі розвитку московського штучного інтелекту чипування передбачається», — розповів Фадєєв.

Хто той злодій, який вирішив перетворити мільйони росіян на слухняних зомбі, Валерій Фадєєв не пояснив. Слова «московський штучний інтелект» дозволяють відчути собянінський слід, але, можливо, Фадєєв натякав на Навального або когось ще зі столичної опозиції...

Сам Фадєєв оголосив себе продовжувачем справи Нікіти Михалкова, який одним з перших виступив з викриттям підступних задумів Білла Гейтса. Але промовчав про справжнього першопрохідника цього жанру, яким був Микола Васильович Романов, він же схігумен Сергій, відомий як духівник колишнього «прокурора Криму» Наталії Поклонської й засновник секти «царебожників».

26 травня цей вельми специфічний персонаж опублікував відеозвернення, заявивши про «чипування населення» під виглядом вакцини від COVID-19» під керуванням Білла Гейтса, ексглави корпорації Microsoft, який, як стало відомо схігумену Сергію, заявив, що «треба скоротити понад 90% населення всього світу». Сергій назвав мільярдера «фашистом» і запропонував судити, як Гітлера. Провідником ідей Білла Гейтса в Росії чернець вважає особисто главу Ощадбанку Германа Грефа.

Слід сказати, що схігумен Сергій, на відміну від глави РПЛ Валерія Фадєєва, людина не лише слова, а й діла. До того як він став Сергієм, ще коли він був Миколою Романовим, цей енергійний чоловік був засуджений до 13 ув’язнення років й відбув покарання за вбивство, розбій і розкрадання державного майна. Кримінальне минуле не завадило йому вступити до Московської духовної семінарії і зробити кар’єру в РПЦ. Але надівши рясу Микола Романов не змінив своїх кримінальних звичок. Тільки що він захопив Середньоуральський жіночий монастир, скинув настоятельку й організував козаків у ролі охорони, встановивши на території монастиря свій режим, автономний як по відношенню до Російської Федерації, так і по відношенню до РПЦ.

Спроби церковного начальства розібрати поведінку кримінального схігумена на церковному суді, що відбувся 15.06.2020, закінчилися тим, що Микола Романов прибув на суд і зачитав там звернення, в якому звинуватив патріарха в зраді віри, оскільки той дотримується норм Роскомнагляду. Уся ситуація з пандемією, як стало відомо схігумену Сергію, спеціально вигадана для чипізації населення. Керівництво країни схігумен назвав «сатанинсько-політичним», а його оточення «антихристним»...

У період пандемії різко зріс рівень божевільних слів і вчинків у структурах влади і в навколовладних організаціях. Путін, який до пандемії був головним «рєшалой» і «смотрящим» за країною, зачинившись у бункері, втратив ці функції. Є сумніви, що після закінчення пандемії обнулений Путін зможе повернути собі колишню владу. Цілком ймовірно, що, пройшовши нинішній коронавірусний тунель, Росія вступить у період турбулентності, вийти з якого зможе з абсолютно іншими кордонами й характером влади.

Газета: 
Новини партнерів