Або думай сам - або той, кому доводиться думати за тебе, відніме твою силу, переробить всі твої смаки і звички, по-своєму вимуштрує і вихолостить тебе.
Френсіс Фіцджеральд, американський письменник, найбільший представник так званого «втраченого покоління» в літературі

Весілля і Батьківщина - єдині

25 вересня, 2017 - 12:14

Якби Джованні Фальконе (був такий магістр і суддя, який боровся з мафією не у нас) посеред всієї цієї боротьби влаштував пишне весілля своєму синові? Що сказали б італійці з цього, суто особистого приводу? Напевно, жителі Риму і Палермо обурилися б перекриттям проїжджих смуг в особистих цілях. (Обурилися б не тільки темпераментні італійці, а й інші громадяни Європи, які вважають хамством, коли їхній особистий простір обмежують задля особистого комфорту членів кабінетів).

Реагуючи на загальне невдоволення, суддя з’явився б перед телекамерами і порадив учасникам протесту заткнути пельки, оскільки він повернув країні купу «бабок», а значить, оплатив сповна свої негарні вчинки для себе і сина, який не в змозі влаштовувати собі весілля без тата на чолі з міністрами.

У піку цього публіка показала б світлини, на яких був заскочений відомий мафіозі, що зазирнув на святкування судді і його соратників у боротьбі з «коза нострою». Як це розуміти? Чого ви пхаєтеся в особисте життя людей? – мабуть, відповів би Фальконе і зачинився б у магістраті під посиленою охороною. І соратники Фальконе підтримали б його обурення. Не в робочій же їдальні влаштовувати свята повертачам мільярдів?! І взагалі, всю цю історію роздули руйнівники Італії. Бо її будівничі при справах. Мабуть, цей весільний переполох із сицилійських душком нам не підходить. У нас, як мені пам'ятається, синьйор Литвин веселився на весіллі чада і під кулями Майдану. Тому весілля і боротьба за щастя Батьківщини у нас єдині.

Новини партнерів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments