Завжди вибирайте найважчий шлях – там ви не зустрінете конкурентів
Шарль де Голль, французький генерал, президент Франції

Анкета для учасників Літньої школи журналістики «Дня»

Чекаємо найкращих!

«День» оголошує набір до 14 Літньої Школи журналістики

Друзі, колеги, не пропустіть унікальну можливість провести Літо в редакції «Дня»! Країна сьогодні особливо потребує якісної журналістики. І «День», позиція якого перевірена роками, готовий ділитися своїм стилем та стандартами робот з молодим поколінням активної та небайдужої молоді.

Щоліта ми відкриваємо для нашої читацької аудиторії нову та цікаву українську молодь.

За тринадцять років існування Школи у ній взяли участь близько півтисячі слухачів! І хоча не всі випускники нашої школи працюють у журналістиці, — вони, як самі часто зізнаються, після вишколу «Дня» «мислять по-новому». А отже — зміцнюють громадянське суспільство.

Частина випускників ЛШЖ вже активно заявила про себе, започаткувавши низку цікавих ініціатив, серед яких Дискусійний клуб студентів факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка, Острозький клуб інтелектуального спілкування….

Найкращі випускники стали повноцінними гравцями редакційного колективу «Дня».

Щороку ми пропонуємо учасникам школи традиційно насичену програму: крім роботи у режимі щоденної газети та виконання редакційних завдань, відбудуться зустрічі з яскравими постатями української політики, культури, інформаційного простору, майстер-класи кращих журналістів «Дня».

У попередні роки року учасники Літньої школи зустрічались із державним діячем Євгеном Марчуком, послом Канади в Україні  Романом Ващуком, Послом Австралії Дагласом Трапеттом, послом США Джеффрі Пайєттом, екс-керівником СБУ Валентином Наливайченком, відомим публіцистом та науковцем Оксаною Пахльовською, керівниками провідних телеканалів України, народними депутатами – парламентарем V, VI, VII скликань Андрієм Сенченком, головою парламентського комітету ВР України з питань освіти і науки, а нині – міністром освіти Лілією Гриневич, вихованицею «Дня» - Ганною Гопко...

Традиційним елементом програми ЛШЖ є «інтелектуальний маршрут» «Дня». Найкращі студенти мають змогу відвідати одне з історико-культурних місць України. Так, слухачі ЛШЖ вже відвідали гетьманську столицю України - Батурин, селище Крути, під яким відбувся один із найдраматичніших боїв за незалежність української держави, дворянську садибу Качанівки, де колись вирувало культурно-мистецьке життя, палац Розумовських та багато інших відомих і не дуже визначних місць України.

Та найважливіший компонент Школи  — це постійний майстер-клас у вигляді щоденної праці пліч-о-пліч з компетентними колегами над випусками щоденної газети.

Проект здійснюється за підтримки Центру інформації та документації НАТО .

Щоб пройти стажування в редакції «Дня» за програмою Літньої школи журналістики цього року, потрібно:

заповнити анкету учасника на сайті «Дня»;

• записати відеорезюме (хронометраж до 1 хв.);

написати відгук про «Дерево пізнання газети «День».

Оскільки Літня школа журналістики спрямована на розвиток інтелектуальних та творчих здібностей потенційного учасника — пропонуємо зробити перший внесок у своє «розумне літо»:

оформити передплату щоденного або п’ятничного випуску газети «День» (на 6 місяців);

придбати одну із серій книжок з Бібліотеки «Дня» (повне зібрання «Екстракту», «Бронебійної публіцистики», «Підривної літератури», «Повернення в Царгород», публіцистичний триптих «Котел, або Справа без терміну давності», «Я – свідок. Записки з окупованого Луганська», «Катастрофа і Тріумф. Історії українських Героїв»).

До заявки обов’язково потрібно додати:

• скановану копію квитанції про передплату друкованої версії «Дня»;

• чек, що підтверджує придбання серії книжок.

Літня школа журналістики «Дня» триватиме з 4 до 31 липня.

Заявки на участь можна подати до 28 червня (включно).

З питань передплати та придбання книжок телефонуйте: (044) 303-96-23.

P.S. Про будь-які організаційні зміни оперативно повідомлятимемо на сайті «Дня», а також у рубриці «Медіа». Координатор ЛШЖ Ольга Харченко, редактор відділу кореспондентської мережі day_cornet@ukr.net, телефон 097 76 49 221

Чекаємо! Бажаємо успіхів!

Файли мають бути менші ніж 2 МБ.
Дозволені типи файлів: jpg
Лінк на відео в Youtube
Файли мають бути менші ніж 2 МБ.
Дозволені типи файлів: gif jpg png
Файли мають бути менші ніж 2 МБ.
Дозволені типи файлів: gif jpg png